Питання захисту прав дитини – на контролі райдержадміністрації

Дата: 29.05.2019 08:55

Сьогодні під головуванням першого заступника голови Чорнобаївської райдержадміністрації  Валентини Стилик відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядку денному розглядалися питання про неналежне виконання громадянкою батьківських обов’язків; про доцільність встановлення опіки та піклування над дітьми-сиротами; про розгляд заяви громадянки щодо повернення їй малолітніх дітей з Комунального закладу «Черкаський обласний спеціалізований будинок дитини».

У роботі комісії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, начальник Чорнобаївського відділу обслуговування громадян Золотоніського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Черкаської області Валерія Грицай, в. о. головного лікаря КНП «Чорнобаївський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чорнобаївської районної ради Іван Чижик, старший інспектор сектору превенції Чорнобаївського відділення поліції Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Оксана Безхижко. На засідання   були запрошені батьки, родичі, які бажають стати опікунами  та Хрестителівський, Тимченківський та Франківський сільські голови.

На засіданні відбулося озвучено та обговорено проблемні питання, надано рекомендації керівників районних служб та спеціалістів (відповідно профілю) та напрацьовано план спільних дій.

Під кінець засідання  комісією затверджено індивідуальні плани соціального захисту, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами роботи комісії прийняті виважені рішення для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, реалізації їх прав на життя, охорону здоров’я, освіту та соціальний захист.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян апарату РДА