Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

ЧОРНОБАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬККОМАТ ІНФОРМУЄ

Переглядів: 963

      З метою своєчасного виконання Указу Президента України від 15 лютого 2018 року №33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» (із внесеними змінами Указом Президента України від 10.09.2018 року №274/2018), згідно розпорядження Голови Чорнобаївської РДА «Про черговий призов громадян на строкову військову службу у жовтні-грудні 2018 року» №110 від 08.08.2018 року (із внесеними змінами Розпорядження голови Чорнобаївської РДА від 28.09.2018 року №135) та наказу військового комісара Чорнобаївського РВК "Про черговий призов громадян на строкову військову службу у жовтні-грудні 2018 року" №101 від 13.08.2018 року:

    ВИМАГАЮ (ПРОПОНУЮ) прибути до Чорнобаївського РВК для проходження медичного огляду в рамках призову на строкову військову службу у жовтні-грудні 2018 року громадян чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу, (які станом на 01.10.2018 року не з'явились до Чорнобаївського РВК), а саме:

Богодухівська сільська рада:

Гайков О.В., Гвоздь В.Д., Гурин О.Д., Зеленський В.В., Комишний Д.М., Кравченко М.О., Лутченко В.О., Міняйло І.Д., Омелянчук В.О., Рябчун О.О., Степанюк Л.В., Фесенко В.О., Фесенко В.О., Хопта І.С., Хотінець Л.О.

Васютинська сільська рада:

Баранов П.С., Бобрицький С.С., Горний Є.О., Двірний Д.О., Кордунян Д.С., Мірошин Г.В., Панченко В.О., Рахмаілов С.В., Устич М.В., Хорошковський Р.С., Ярмолаєв Е.В.

Великобурімська сільська рада:

Бєлінський Д.В., Білецький М.В., Бурковський О.В., Гармаш О.О., Гурьєв М.М., Дмитренко О.В., Кардаш А.Г., Лукаш В.О., Марченко В.В., Руденко Є.В., Сіренко В.В., Тарасов О.А., Тимошицький В.В., Филь Р.С., Храпко Р.О., Черепок В.В.

Великоканівецька сільська рада:

Брагінець Я.С., Буряк В.М., Запорожець Д.О., Кононенко Р.В., Микиша М.Ю., Павлов В.Є., Павлов С.П., Пащенко М.Ю., Прядка А.О., Рицукевич В.В., Романенко Є.В., Соколенко Я.О.

Вереміївська сільська рада:

Алексеєвець О.П., Гапон Є.В., Діденко В.О., Діденко В.О., Євтушенко А.С., Жейда Є.Л., Йова С.О., Канівець В.Г., Куліков В.В., Логін Ю.В., Підлісний О.Г., Поділько О.П., Порубльовий О.А., Проскура М.П., Пушенко В.В., Стадник В.В.

Веселохутірська сільська рада:

Антосик А.В., Кисіль С.С., Рудоман В.В., Сагайдак М.В., Чорненко І.С.

Жовнинська сільська рада:

Баудін В.В., Баудін П.В., Войтенко В.Ю., Зяблов О.О., Ікол О.Г., Левочко В.В., Озівський О.О., Старик В.Ю., Федоренко І.І.

Іркліївська сільська рада:

Білаш О.С., Білоножко Е.Ю., Білостоцький Д.А., Бутко К.О., Гайша В.С., Голомедов М.О., Гончаренко Д.П., Дуб С.О., Єрмакович Ю.С., Заболотній М.В., Загубинога В.В., Зінченко І.М., Каліновський Ю.В., Ковтун О.О., Козак І.Р., Кравченко О.С., Лобай М.О., Ломачинський Р.О., Лящинський О.О., Матюша В.В., Мацак О.Ю., Мигаль І.П., Моляка А.В., Мошенський В.О., Недебельський В.В., Панаско О.Ю., Пастушенко В.В., Прохоренко А.Ю., Романець М.О., Сапсай В.В., Сердюк С.А., Сільський С.В., Скуба І.О., Сучков М.М., Хурдайло В.А., Чепинога Б.С., Черненко В.В., Щербак Г.Г.

Кліщинська сільська рада:

Антонюк Т.І., Білоножко В.В., Вергун М.А., Голуб І.А., Йова Є.М., Літовченко В.О., Мальонок О.О., Нестеренко Ю.А., Овдієнко С.А., Околович В.Б., Онищенко Д.В., Палій В.А., Роман Є.А., Сокальський В.М., Яценко К.М.

Красенівська сільська рада:

Гришко О.С., Данник М.О., Кваша Р.Є., Кучеренко М.С., Лісанов А.І., Саюн О.А., Христенко В.С., Цилуйко М.М.

Крутьківська сільська рада:

Білик Р.Г., Білик Р.Г., Воропай І.С., Воропай Р.С., Головня В.В., Денисенко В.В., Джулай В.В., Джулай С.Б., Дузь О.А., Євсевський В.О., Залевський В.С., Кандиба О.В., Клименко В.В., Мосієнко В.А., Мусахранов О.О., Ніконоров В.Г., Олійник Д.В., Петренко О.С., Супрун Н.С., Ткаченко А.С., Ус О.В., Чупрун Я.П., Шарапа І.С., Шевченко С.М., Штифорук В.А.

Лихолітська сільська рада:

Довбня А.В., Могильченко В.В.

Лукашівська сільська рада:

Глоба Ю.С., Журавель І.С., Зінченко С.О., Комишан С.О., Ніконов Є.Л., Полянчук П.І., Помаз В.В., Скафаров М.В., Соболенко Є.Ю., Судир А.Ю., Судир О.В., Темчишен О.П.

Лящівська сільська рада:

Бережко І.В., Ветькало Г.Ю., Викорчук С.С., Джулай В.В., Запасний О.В., Запасний О.М., Керей С.В., Крючка І.О., Макаренко О.О., Мірошник О.А., Овечко Р.Б., Таряник В.Г., Шендрик Д.В., Шендрик Д.С.

Малобурімська сільська рада:

Шахпазов С.В.

Мельниківський старостинський округ Іркліївської сільської ради:

Бешовець В.О., Бутиш В.Ю., Величко О.М., Величко Ю.О., Вобліков О.С., Гладун Р.С., Журба О.В., Іващенко Я.В., Орел Є.М., Пацьора В.О., Рожко В.В., Щепак С.В.

Москаленківська сільська рада:

Васильєв В.С., Велько П.С., Діденко В.В., Лила Я.О., Матуся В.Ю.

Мохнацька сільська рада:

Плахота Ю.Ю.

Новожиттівська сільська рада:

Волошин С.Ю., Гриценко Г.М., Гришко О.Ю., Кива І.В., Топчій С.М., Шадура К.М., Ягодченко Б.В.

Новоукраїнська сільська рада:

Баша Д.В., Гриценко В.В., Дутній О.В., Нікітенко Б.І., Соколан В.В., Толочний П.І., Черненко А.Л.

Першотравнева сільська рада:

Біда М.О., Вакуленко І.В., Орлов А.І., Хоменко О.В.

Привітненська сільська рада:

Мошкутело В.П., Ткаченко М.І., Черменський М.В.

Придніпровська сільська рада:

Водяник В.М., Довженко А.Г., Мартиненко Д.В., Парахуда І.М., Погорілий С.І., Фінашкін М.О., Чорнобай Є.О., Шитик А.Ю., Шитик С.О.

Староковрайська сільська рада:

Будюк В.В., Грубий К.М., Древаль В.В., Литвиненко О.В., Малюк В.В., Мироненко С.М., Молнар В.В., Паніван Б.О., Торгало В.О.

Степівська сільська рада:

Ковалець М.Ю., Нагорний М.О., Яценко В.А.

Тимченківська сільська рада:

Жук С.А., Шарий Є.І.

Франківська сільська рада:

Василяка Р.В., Лисечко В.С., Орда Р.С., Шудуря Р.О., Янченко І.В.

Хрестителівська сільська рада:

Євмина Ю.М., Капірулін В.Г., Огіренко О.О., Рожко В.А., Соловей А.В., Шутько В.В.

Чорнобаївська селищна рада:

Абинякін В.О., Авраменко В.С., Акімов Р.І., Благий В.Ю., Бондар А.Г., Брагінець М.М., Варений В.В., Васянович М.О., Войденко Д.В., Гармаш М.О., Гвоздь М.О., Гузовський О.Ю., Дмитренко В.М., Дятченко В.О., Жицький В.О., Збаражський В.А., Зінець В.В., Іващенко Ю.А., Ільяшенко Б.В., Карпенко В.В., Келеберда Ю.Ю., Кобець О.Р., Козлас М.В., Костюков Є.Л., Коцюба В.В., Кротенко М.В., Крупенко Д.Ю., Крятов С.А., Лисовський В.Ю., Лобода Е.П., Луценко Є.Ю., Любивий В.К., Маслюк В.М., Міняйло Я.І., Мірошниченко А.В., Мовчан В.І., Мурав'я О.О., Настенко П.М., Новохатько М.С., Обіход П.М., Перепелиця І.І., Пономаренко Р.Р., Пуха Є.А., Пуха М.О., Пуха Р.О., Рева В.І., Ремесніков М.М., Рудь С.С., Сапсай А.В., Стоян О.В., Таранушенко І.Ю., Телятник В.А., Тріандафіліді Т.А., Труш В.А., Ульянов М.І., Фотул В.М., Харченко Д.В., Хворов В.П., Хітайлов В.С., Черінько Я.С., Черненко О.О., Чуб А.В., Чупрун Е.А., Шарай О.М., Шеменьов В.В., Шеменьов В.О., Шепель А.А., Шепель В.В., Шепель І.М., Шитіков Е.В., Щербань Д.В., Юрченко Ю.М., Язибчук С.О.

ТВО військового комісара

Чорнобаївського районного військового комісаріату

капітан                                                  В.П. КУПРІЙ

« повернутися до списку оголошень