Міжнародний День людей похилого віку

2018 рік

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана
Дорогі наші батьки й матері!

Висловлюю вам сердечні слова вдячності за тяжку працю, подвиги та чесноти. Ви з тих, хто вершив славні сторінки нашої історії, хто не жалів свого найдорожчого – життя, заради майбутніх поколінь. Ваше дитинство було холодним і голодним, ваша юність – обпалена війною, ваші молоді роки віддані непосильній праці.

Свої кращі роки  життя ви віддали рідному краю, тож турбота про вас – це справа всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці.

Вшановуючи цей День, ми доземно вклоняємось ветеранам війни та ветеранам праці, всім хто подолав ворога у Другій Світовій війні, піднімав з руїн рідну Україну, наш район.

Нехай героїчні вчинки минулого надихають всіх нас на нові звершення в ім'я  нащої держави та розвитку Чорнобаївщини!

Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, родинного щастя, затишку у ваших оселях, мирного неба над головою!

Із повагою -

голова районної державної адміністрації

2017 рік

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана
Дорогі наші батьки й матері!

Від імені районної державної адміністрації  висловлюю  глибоку вдячність вам, дорогі ветерани, шановні представники найстаршого покоління Чорнобаївщини, за важливий внесок у розбудову нашої держави, високу громадянську свідомість. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося Вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через усе своє життя.

Ми засвідчуємо свою повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

Хай довгим та щасливим буде ваш життєвий шлях, а творча наснага та завзятість не залишають вас!  Здоров’я, щастя і добра і миру вам!

Із повагою,

голова Чорнобаївської районної