Міжнародний день людей з інвалідністю

2018 рік

Дорогі жителі Чорнобаївського району

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, засвідчуючи цим самим, що її громадяни з особливими потребами не забуті і потребують уваги держави і суспільства.

Люди з обмеженими можливостями кожного дня, долаючи труднощі, виявляючи стійкість духу та непохитну віру в життя,  своїми успіхами в спорті, науці, мистецтві, громадському житті постійно доводять, що завдяки волі і цілеспрямованості можна досягти успіхів. Разом з тим, як ніхто інший, вони потребують підтримки і заохочення, бо їхнє життя - це щоденна боротьба.

Тож цей день покликаний звернути нашу увагу на тих, хто живе з нами поруч, і простягти руку тому, хто потребує допомоги.

Хочу подякувати усім державним і комунальним структурам, службам, громадським організаціям, волонтерам, меценатам  та всім жителям Чорнобаївщини, хто опікується людьми з обмеженими можливостями за милосердя, за людяність, за доброту і небайдужість.

А людям, які через обставини долі стали обмеженими в своїх фізичних чи інтелектуальних можливостях, бажаю здоров’я, сили духу і віри у краще.
    Від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я, добра, благополуччя, сили духу, витримки, віри у завтрашній день, миру, наснаги до життя.

Хай негаразди обходять ваші родини, а життєвий шлях буде завжди благословенним!

Із повагою –

голова райдержадміністрації

2017 рік

3 грудня -  Міжнародний день інвалідів

Відзначення Міжнародного дня інвалідів в Україні стало доброю традицією, про яку не забувають,  як люди з особливостями фізичного розвитку, так і  організації, які ними опікуються.

В цей день приділяється особлива увага проблемам людей з обмеженими можливостями, підсумовується та аналізується зроблене  протягом року та плануються заходи щодо подальшої роботи у цій сфері.

Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре. В нашому районі проживає 3337 інвалідів різних категорій, з них 162 дітей інвалідів. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає. При територіальному центрі працює відділення соціально-медичної реабілітації для дітей з обмеженими фізичними можливостями, яке в даний час відвідує 29 дітей. Працює два психоневрологічних інтернати в селах Мирне та Чехівка, де в даний час проживає понад 300 осіб. В районі постійно  проводиться робота щодо створення належних умов для вільного доступу інвалідів до об’єктів соціальної інфраструктури

Політика нашої держави зорієнтована  на реалізацію конституційних вимог щодо соціального  захисту  таких  людей, створення їм  середовища рівних можливостей  для повноцінного життя, освіти, праці, лікування, побуту, культури, можливості бути  корисними  для рідного  краю і країни в цілому.

Висловлюю щиру вдячність всім, хто сьогодні опікується людьми з особливими потребами, адже надання їм повсякденної підтримки і допомоги – справа честі кожного громадянина України, реальний вияв людяності та любові до ближнього.

Бажаю всім  щастя, здоров’я, миру,благополуччя,  мужності і витримки всім вам і вашим близьким і рідним!

Із повагою –

голова районної   державної