День працівників сільського господарства

2018 рік

Шановні працівники та ветерани  сільського господарства  Чорнобаївщини!

В день вашого професійного свята усі найтепліші і найщиріші слова подяки і шани ми адресуємо вам!
    Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить добробут і благополуччя людей.
    Завдяки Вашим знанням і природній мудрості, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село, колоситься
хлібна нива, розвивається сільське господарство, яке давно вже стало головною складовою економіки нашого району.
    Своєю щоденною працею, терпінням і витримкою Ви довели, що ніякі примхи природи не зашкодять Вам дбати про рідну землю.

Бажаю всім міцного здоров’я і благополуччя, щастя, миру і  добра, любові і достатку в домі, невичерпної наснаги і оптимізму!
    Нехай втілюються в життя усі Ваші плани, задуми та сподівання, а
земля Чорнобаївщини   щедро віддячує вам за ваш неоціненний труд, щоб і у наступному році Україна була з добрим врожаєм!

Із повагою -

голова районної

2017 рік

Шановні  працівники сільського господарства Чорнобаївщини!

З почуттям глибокої поваги і шани вітаю всіх трудівників та керівників сільськогосподарських підприємств району з професійним святом - Днем працівників сільського господарства !

Це свято справжніх, мудрих господарів чиї руки створюють найсвятіше для нас – хліб. Від результатів роботи аграріїв залежить, значною мірою, настрій і добробут у кожній оселі.

В усі часи, ваша напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.

Висловлюю щиру вдячність кожному, хто годує країну, працює на землі, зберігає її, як найвищий скарб для майбутніх поколінь.

Зичу вам і вашим  родинам сімейного затишку, миру, щастя, благополуччя та міцного здоров'я!

Хай обходять вас стороною природні стихії, хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на благо жителів нашого району і всієї України.

Із повагою -

голова районної