День знань

Дорогі юні друзі!

Шановні вчителі, батьки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань!

У житті кожної людини є миттєвості, на які вона чекає з особливим хвилюванням. Одна з них – початок нового навчального року. Це день, із якого починається дорога в майбутнє, вона цікава і по-справжньому нескінченна.

Цього року вперше сядуть за шкільні парти навчальних закладів району і помандрують в країну знань 322 першокласники, які будуть навчатися в умовах Нової української школи, за новими державними стандартами, адже  Україна продовжує  втілювати  реформи в галузі освіти, які спрямовані на досягнення європейського рівня знань. Віднині для першокласників все буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель. Бажаю Вам бути розумними, активними і не боятися труднощів.

Цьогорічний перший дзвоник сповістить випускникам про початок фінішної прямої в  самостійне життя. Бажаю Вам бути сильними та успішними людьми.

Звертаюсь до вас, шановні  педагоги, освіта – це інвестиції в майбутнє, основа успішної кар'єри і гідного життя. Від того, які знання здобудуть ваші учні, залежатиме і їхня доля, і доля нашої країни. І саме від Вас залежить  проведення реформування освітньої галузі.

Нехай поруч з вами завжди будуть надійні колеги і старанні  учні. Натхнення Вам, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві.

Нехай цьогорічний першовересень буде мирним,сонячним і несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

Зі святом! З Днем знань!

Із повагою