Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

День знань

 

Дорогі юні друзі!

Шановні вчителі, батьки!

 Прийміть найщиріші вітання з Днем знань!

    У житті кожної людини є миттєвості, на які вона чекає з особливим хвилюванням. Одна з них – початок нового навчального року. Це день, із якого починається дорога в майбутнє, вона цікава і по-справжньому нескінченна.

    Цього року вперше сядуть за шкільні парти навчальних закладів району і помандрують в країну знань 322 першокласники, які будуть навчатися в умовах Нової української школи, за новими державними стандартами, адже  Україна продовжує  втілювати  реформи в галузі освіти, які спрямовані на досягнення європейського рівня знань. Віднині для першокласників все буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель. Бажаю Вам бути розумними, активними і не боятися труднощів.

    Цьогорічний перший дзвоник сповістить випускникам про початок фінішної прямої в  самостійне життя. Бажаю Вам бути сильними та успішними людьми.

    Звертаюсь до вас, шановні  педагоги, освіта – це інвестиції в майбутнє, основа успішної кар'єри і гідного життя. Від того, які знання здобудуть ваші учні, залежатиме і їхня доля, і доля нашої країни. І саме від Вас залежить  проведення реформування освітньої галузі.

    Нехай поруч з вами завжди будуть надійні колеги і старанні  учні. Натхнення Вам, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві.

    Нехай цьогорічний першовересень буде мирним,сонячним і несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

    Зі святом! З Днем знань!

 

Із повагою

голова райдержадміністрації

С.М.Джоболда