День журналіста

Шановні журналісти !

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Завдяки вам тисячі читачів Чорнобаївщини оперативно отримують об’єктивну, правдиву інформацію. Ви творите яскраві сторінки літопису нашого району. В ваших руках - дієвий інструмент реалізації демократичних конституційних норм, які Україна задекларувала, будуючи незалежну державу.

Ми цінуємо вашу відданість справі, високий професіоналізм і щиро дякуємо за плідну співпрацю та взаєморозуміння, вагомий внесок у поглиблення діалогу органів влади та громадськості.

Бажаю вам віри у завтрашній день, снаги, нехай ваше добром заряджене слово, щоденно входить у кожен дім, кожну оселю. Хай будуть гострими ваші пера, зваженими думки, патріотичними серця! Здоров’я, злагоди, добра, миру, благополуччя, надії вам і вашим родинам!

Голова Чорнобаївської районної

державної адміністрації           С.М.Джоболда