День журналіста

2018 рік

Шановні журналісти!

З нагоди відзначення Вашого професійного свята щиро вітаю всіх, хто присвятив свій талант і вміння служінню цій благородній справі.

Влучне слово журналіста піднімає дух, зцілює у людях віру, вселяє надію та є неоціненною підтримкою на шляху якісних перемін у суспільстві.  Як кажуть в народі, що написане пером не вирубаєш і сокирою.

Тож кожен з вас творить історію сьогодення Чорнобаївщини – без прикрас, правдиво і об’єктивно відображаючи життя наших земляків.
    І через багато років наші нащадки аналізуватимуть непростий час, у якому доводиться жити нашому поколінню, не лише із підручників, а й з газетних і телевізійних архівів.
     Бажаю кожному журналісту міцного здоров’я, здійснення нових творчих задумів. Нехай світлими будуть Ваші помисли, щирими думки, переконливим журналістське слово, а удача завжди посміхається вам у Вашій цікавій справі.

Добра, злагоди і миру в суспільстві !

Зі святом Вас!

Із повагою -

голова райдержадміністрації

2017 рік

Щиро вітаю  Всіх журналістів та колективи газет «Світлий шлях», «Наше слово», «Родина», редакцію районного радіомовлення з професійним святом – Днем журналістики!

Важко перелічити всі грані та оцінити важливість обраної вами справи, виміряти вплив засобів масової інформації на різні сторони суспільного життя.

Саме ви, представники друкованих та електронних ЗМІ, щодня оперативно й об’єктивно інформуєте співвітчизників про головне у соціально-економічному, політичному та культурному житті нашої держави й рідного краю зокрема, про важливі знакові події у всьому світі.

Слово журналіста  вселяє надію та є неоціненною підтримкою на шляху якісних перемін у житті.

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, незаангажованих поглядів, цікавих фактів, сміливих нових проектів на ниві журналістики.

Хай будуть гострими Ваші пера, зваженими думки, переконливим журналістське слово.

Із повагою, -

голова районної