Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Шановні землевпорядники Чорнобаївщини!

    Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника.

    Земля – це наше найбільше національне багатство, безцінний скарб, який ви покликані охороняти,  берегти і розумно ним розпоряджатися.

     Земельне реформування й утвердження нових земельних відносин стосуються інтересів чи не кожної української родини. Саме від ваших дій, рішень, відповідального ставлення до роботи  залежить їхній душевний спокій, віра у справедливість, добробут.

    Хочу щиро подякувати працівникам відділу Держгеокадастру  у Чорнобаївському районі, землевпорядникам органів місцевого самоврядування, землевпорядним організаціям та пенсіонерам землевпорядної галузі району за сумлінну роботу і  професіоналізм.

    Як ніколи, сьогодні розраховуємо на вашу активність і фахову підготовку у вирішенні непростих питань організації землеустрою, завдяки яким зможемо перейти на якісно новий рівень державного управління земельними ресурсами.

    Від щирого серця бажаю  впевненості у завтрашньому дні,   нових творчих успіхів, весняного настрою, міцного здоров’я, добра й благополуччя вам і вашим родинам.

 

Із повагою –

голова районної

державної адміністрації                                    

С.М.Джоболда