Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

День Збройних Сил України

2018 рік

Шановні офіцери і прапорщики, солдати і цивільні службовці, ветерани Збройних Сил України!

Прийміть найщиріші вітання із вашим професійним святом!

    6 грудня – це, в першу чергу, ваше свято, свято наших славних воїнів, на яких покладена священна місія – захищати рідну землю, забезпечувати мирне життя співвітчизників. Ви вірою і правдою служили, і служите українському народові.

    За плечима наших військових славні традиції предків, великі звитяги козацтва, наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом. Ми пишаємося мужністю і героїзмом сьогоднішніх захисників суверенітету України на східних рубежах, серед яких  і наші земляки. Це - наша  гордість, гарант стабільності та безпеки, які своєю важливою справою нагадують усьому світу про те, що безпека держави в надійних руках.

    Ми низько схиляємо голови у скорботі і будемо  завжди пам’ятати тих, хто віддав своє життя за територіальну цілісність і незалежність України.

    Вітаючи з Днем Збройних Сил України, хочу побажати нашим військовим успіхів у бойовій підготовці, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, миру і спокою та звершення всіх ваших мрій і побажань.

 

Із повагою -

голова райдержадміністрації

С.М.Джоболда

 

 

2017 рік

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

       Служіння Україні і готовність самовіддано її захищати Ви зробили справою свого життя, успадкувавши найкращі риси багатьох поколінь, які своїм корінням сягають часів древньої Київської Русі. Українці завжди вважали святим обов’язком боронити батьківську віру, відважно захищати землю своїх славних предків.

   Цього дня ми вшановуємо військовослужбовців та ветеранів збройних сил України, учасників АТО, які стояли і стоятимуть  пліч-о-пліч на захисті своєї держави, передаючи майбутнім  поколінням свій життєвий і військовий  досвід, який став неоціненним прикладом вірного і гідного служіння Батьківщині.  Особливо  в період військового протистояння російським окупаційним військам на Сході країни

   Сьогодні, як ніколи, ми впевнені, що свята справа захисту української держави знаходиться в міцних руках сучасного покоління, професіоналів української армії: офіцерів, рядових та інших військовослужбовців Збройних Сил, серед яких і наші земляки, які несуть небезпечну службу з ризиком  для життя,  захищаючи її незалежність та зміцнюючи міжнародний авторитет України.

    Сердечно вітаю Вас, з Днем новонародженої української армії – святом мужності і честі! Його відзначення на державному рівні - це данина шани українським військовим, які гідно служать своєму народові.

Щиро бажаю нинішнім і майбутнім захисникам рідної землі, ветеранам, вашим сім’ям, близьким і друзям міцного здоров’я, добра, злагоди й достатку, а головне – мирного неба над Україною!

 

Із повагою –   

голова районної   державної                                  

адміністрації   С.М.Джоболда