День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-а річниця виведення  військ з Афганістану.

В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулися до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них!

Щороку в цей день ми згадуємо наших земляків Олександра Татаровського з Богодухівки,  Анатолія  Прітченка та  Віталія  Дяченка – із Степового,  Володимира Мироненка – з Лукашівки, Бориса Гриценка – з Малої Бурімки, які загинули в Афганістані, виконуючи військовий обов’язок.

В глибокій шанобі схиляємо голову перед пам’яттю всіх тих, хто загинув у тій страшній війні.

З вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд з нами. Шановні земляки! Над вашими головами  свистіли кулі. Кожна хвилина  життя могла стати для  Вас  останньою. Але вам випало щастя вижити   і повернутись до рідної домівки.

Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу  та державі у наші дні.

Бажаю  всім  здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

Із повагою - голова районної

державної адміністрації     С.М.Джоболда