День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-а річниця виведення  військ з Афганістану.

В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулися до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них!

Щороку в цей день ми згадуємо наших земляків Олександра Татаровського з Богодухівки,  Анатолія  Прітченка та  Віталія  Дяченка – із Степового,  Володимира Мироненка – з Лукашівки, Бориса Гриценка – з Малої Бурімки, які загинули в Афганістані, виконуючи військовий обов’язок.

В глибокій шанобі схиляємо голову перед пам’яттю всіх тих, хто загинув у тій страшній війні.

З вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд з нами. Шановні земляки! Над вашими головами  свистіли кулі. Кожна хвилина  життя могла стати для  Вас  останньою. Але вам випало щастя вижити   і повернутись до рідної домівки.

Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу  та державі у наші дні.

Бажаю  всім  здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

Із повагою - голова районної

державної адміністрації     С.М.Джоболда

2018 рік

Шановні жителі Чорнобаївщини!                                                                     2018 р.

15 лютого в Україні відзначається  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

З глибокою шаною звертаюсь до наших земляків, які  несли військову службу в «гарячих точках» у різних країнах світу, до всіх тих, кому довелося пройти вогняними дорогами в мирний час. Нелегка і відповідальна місія випала на ваші плечі, та ви до кінця виконали свій громадянський і військовий обов`язок.

І сьогодні воїни - «афганці» не втрачають бойового братства, займають активну життєву позицію, спрямовану на розвиток рідного краю.

Ви є для усіх прикладом мужності та відваги. Війна в Афганістані стала іспитом і для тих, хто служив там, і для родин, які чекали на їх повернення.

Ми   низько схиляємо голови перед світлою пам`яттю загиблих та глибоко сумуємо разом з їх рідними і близькими.

Щиро дякую  ветеранам трагічної афганської війни, воїнам миротворцям та всім захисникам нашої держави за відвагу, доблесть, вірність присязі і честі. Зичу всім міцного здоров`я, сили духу, щастя, добра, миру, оптимізму і наснаги.

Із повагою –

голова районної державної адміністрації