Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

День волонтера

2018 рік

Шановні волонтери!

 

    Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допоміг людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

    Українські волонтери, серед яких багато і наших земляків, своєю добровільною, самовідданою працею кожен день роблять країну сильнішою. 
    В останні чотири роки, ще з часів Майдану і Революції Гідності, для нашої країни потужний волонтерський рух став взірцем громадянської позиції і самоорганізації суспільства.
    Справжню ціну волонтерам знають і наші військовослужбовці, які захищали і нині захищають  країну на Сході. Завдяки волонтерському руху, який є унікальною армією забезпечення і допомоги, врятовано тисячі життів, а Збройні Сили України – стали гордістю нашої держави.
    Ми пишаємось нашими волонтерами, цими завзятими людьми з відкритим серцем і доброю волею, які присвятили своє життя служінню та ідеї гуманності. 
Висловлюю щиру вдячність за непохитну віру в нашу країну, в нашу перемогу! Бажаю всім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і миру в нашій країні!

 

Із повагою –   

голова районної   державної                                  

адміністрації   С.М.Джоболда                                                          

 

 

 

 

2017 рік

                  Шановні волонтери Чорнобаївщини!

      Щиро і сердечно вітаю вас із  Міжнародним днем волонтера!

    Сьогодні, як ніколи глибоко і гостро, наша країна і наші земляки відчувають силу і значення волонтерських місій. На Вас чекають, на Вас сподіваються, Вам довіряють І це заслуговує дуже великої поваги!

    Вже четвертий рік поспіль, відкинувши власні інтереси й проблеми, волонтери Чорнобаївщини поспішають на допомогу військовим на Сході.

    Ви допомагаєте нашим захисникам вистояти, стримувати ворога, ефективно виконувати бойові завдання. Більше того, можна з упевненістю сказати, що без вас  наша держава не мала б такої сильної армії. Адже саме єдність волонтерів демонструє усім, що таке Україна, її сила, братерство, патріотизм та відданість. 

    Завдяки людським якостям волонтерів - безкорисливо приходити на допомогу іншим, у цьому світі не зникає добро. В усі часи благодійність була, є і буде  найбільшим виявом гуманності,  найвищою людською чеснотою.

    Дорогі волонтери! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого свята! Нехай кожен ваш шляхетний вчинок спонукає до дії інших, а люди – віддячують вам добром і повагою.

     Бажаю вам успіхів у всіх ваших починаннях, будьте щасливі і наповнюйте щастям життя інших людей.   

 

Із повагою –   

голова районної   державної                                  

адміністрації   С.М.Джоболда