День волонтера

Шановні волонтери!

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допоміг людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

Українські волонтери, серед яких багато і наших земляків, своєю добровільною, самовідданою працею кожен день роблять країну сильнішою.
    В останні чотири роки, ще з часів Майдану і Революції Гідності, для нашої країни потужний волонтерський рух став взірцем громадянської позиції і самоорганізації суспільства.
    Справжню ціну волонтерам знають і наші військовослужбовці, які захищали і нині захищають  країну на Сході. Завдяки волонтерському руху, який є унікальною армією забезпечення і допомоги, врятовано тисячі життів, а Збройні Сили України – стали гордістю нашої держави.
    Ми пишаємось нашими волонтерами, цими завзятими людьми з відкритим серцем і доброю волею, які присвятили своє життя служінню та ідеї гуманності.
Висловлюю щиру вдячність за непохитну віру в нашу країну, в нашу перемогу! Бажаю всім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і миру в нашій країні!

Із повагою –

голова районної   державної