День соціального працівника

2018 рік

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть найкращі вітання від районної державної адміністрації з нагоди професійного свята!

Ваша повсякденна праця, високий професіоналізм, досвід і знання, притаманні вам почуття обов’язку, відповідальність, чуйність та милосердя є запорукою успішної реалізації державної соціальної політики в районі.

Прагнення допомогти кожному в непростих життєвих ситуаціях є Вашою характерною професійною рисою і притаманне всім працівникам соціальної сфери Чорнобаївщини. Саме ви докладаєте чимало зусиль, щоб жителі району відчували увагу, піклування  і підтримку з боку держави, не втрачали віру у справедливість та надію на гідне життя.

В день  вашого професійного свята хочу всім вам щиро подякувати за нелегку, подвижницьку працю, за щирість душі, за те, що працюєте з людьми і для  людей. Ми впевнені, що вам вистачить сили, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі покращення соціального захисту тих, хто його потребує.

Зичу вам подальших успіхів у вашій благородній справі, терпіння і душевного тепла у ставленні до людей, міцного здоров'я, щастя, добра і злагоди.

Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка, а у Ваших родинах завжди панує атмосфера домашнього затишку і тепла, любові і миру!

Із повагою -

голова районної

2017 рік

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Відзначення цього дня  – справедлива шана держави і вдячність людей за вашу працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла.

Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї.

Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу іншим. Ви повинні завжди бути на вістрі часу, знати настрої людей, допомагати  їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації вир, сприймати чиїсь проблеми і біди, як свої власні, пропустити їх через серце, прийти на допомогу, зігріти добрим словом.

Напередодні вашого професійного свята хочу всім вам щиро подякувати за нелегку, подвижницьку працю, за щирість душі, за те, що працюєте з людьми і для  людей району.

Переконаний, що вам вистачить сили, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі покращення соціального захисту тих, хто його потребує

Сердечно бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

Із повагою –

голова районної