Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

День соціального працівника

 

Шановні працівники соціальної сфери!

 

    Прийміть найкращі вітання від районної державної адміністрації з нагоди професійного свята!

     Ваша повсякденна праця, високий професіоналізм, досвід і знання, притаманні вам почуття обов’язку, відповідальність, чуйність та милосердя є запорукою успішної реалізації державної соціальної політики в районі.

     Прагнення допомогти кожному в непростих життєвих ситуаціях є Вашою характерною професійною рисою і притаманне всім працівникам соціальної сфери Чорнобаївщини. Саме ви докладаєте чимало зусиль, щоб жителі району відчували увагу, піклування  і підтримку з боку держави, не втрачали віру у справедливість та надію на гідне життя.

    В день  вашого професійного свята хочу всім вам щиро подякувати за нелегку, подвижницьку працю, за щирість душі, за те, що працюєте з людьми і для  людей. Ми впевнені, що вам вистачить сили, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі покращення соціального захисту тих, хто його потребує.

    Зичу вам подальших успіхів у вашій благородній справі, терпіння і душевного тепла у ставленні до людей, міцного здоров'я, щастя, добра і злагоди.

    Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка, а у Ваших родинах завжди панує атмосфера домашнього затишку і тепла, любові і миру!

 

  

Із повагою -

голова районної                                          

державної адміністрації 

С.М.Джоболда