Шановні жителі Чорнобаївщини!

Шановні земляки!

22 січня 1919 року – день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно - Української Народної Республіки – навіки вкарбувався в нашу історію великим державним святом – Днем Соборності України.

Прийміть щирі вітання з цієї нагоди!

Саме тоді, на площі перед Київською Софією, відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів і у якій могутньо проявилася творча енергія нації та її прагнення до етнічної й територіальної єдності. Прийняття Акту Злуки стало величним маніфестом єднання східних і західних земель, днем народження соборної держави.

Єдина і незалежна Україна є надбанням нашого народу, і сьогодні жителі Чорнобаївщини  докладають всіх зусиль, щоб продовжити справу багатьох поколінь українців, забезпечити подальшу розбудову і зміцнення держави.

Нехай урочисте свято Соборності України утвердить нас в єдності і патріотизмі, надасть наснаги для роботи заради блага країни та добробуту людей. Миру, добра та злагоди всім вам  і вашим родинам!

Із повагою -

голова районної державної адміністрації