Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

День рибалки

Шановні рибалки, працівники рибної галузі, орендарі водойм та рибоохоронці!

 

    Від імені районної державної адміністрації щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем рибалки!

    Рибне господарство завжди відігравало важливу роль у житті жителів нашого району. І сьогодні нам є чим пишатися.

    На сьогодні в районі діє вісім риболовецьких підприємств та риббригад, у середньому в галузі щорічно працює  160 осіб. За минулий рік обсяги вилову риби сягнули 1293 тонни. Саме на Чорнобаївщині діє ДП «Іркліївський розплідник рослиноїдних риб» — єдине держпідприємство в Україні, яке займається розведенням риби та постачає близько тисячі тонн вирощеної ним продукції на ринки України щороку. Друге за обсягами вилову риби господарство в районі – ТОВ «Рибколгосп» – не тільки виловлює рибу, а й дбає про збереження, відтворення та ефективне використання водних ресурсів.

     День рибалки – свято не тільки професійних трудових колективів, а й тисяч любителів рибної ловлі. Саме завдяки Вам у районі вже не один рік поспіль здійснюється зариблення річки Ірклій та інших водойм району.  Дякуємо представникам громадських організацій, які активно допомагають у боротьбі з браконьєрством. 

    Тож вітаю всіх, хто поєднав своє життя з цією романтичною і складною професією, а також тих, для кого рибна ловля – це спорт, хобі, особливий  відпочинок на природі. Від душі бажаю всім риболовам Чорнобаївщини вдалих уловів, терпіння, рибальського щастя не тільки в День рибалки, а цілий рік!

 

Із повагою -

голова районної державної адміністрації                                       

С. М.  Джоболда