День працівників ветеринарної медицини

2018 рік

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Важко переоцінити вашу працю, адже від Вашого відповідального ставлення до виконання службових обов’язків  залежить безпека продуктів, а, значить, здоров’я жителів нашого району.

Ви забезпечуєте попередження надзвичайних ситуацій епідеміологічного та епізоотичного характеру,  ведете належний контроль і нагляд за безпекою харчових продуктів та сировиною тваринного походження, правилами її переробки і зберігання,  профілактику, діагностику та лікування сільськогосподарських тварин, попереджуєте населення про небезпечні хвороби.

Бажаю Вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я,  прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів, нових професійних досягнень, щастя, радості і добра.

Із повагою -

голова районної

2017 рік

Шановні працівники ветеринарної медицини Чорнобаївщини!

Від імені Чорнобаївської районної державної адміністрації адресую найщиріші слова шани і поваги всім працівникам ветеринарної медицини району, які сумлінно виконують свої професійні обов'язки.

Ви виконуєте непросту і відповідальну справу - забезпечуєте діагностику, профілактику та лікування тварин, гарантуєте якість та безпеку агропромислової продукції, попереджуєте населення про небезпечні хвороби.

Упевнений, що Ваша наполеглива праця і надалі буде підвищувати конкурентоспроможність України, зміцнювати її авторитет, як виробника якісної сільськогосподарської продукції.

Бажаємо вам миру і злагоди, наснаги і натхнення, нових досягнень у професійній діяльності, міцного здоров'я, добробуту та благополуччя вашим родинам.

Із повагою -

голова райдержадміністрації