День працівників культури

2018 рік

Шановні працівники та ветерани  культури та аматори  народного мистецтва  Чорнобаївщини!

Сердечно вітаю всіх Вас із професійним святом!

Культура формує в кожній людині особистість, незримою силою вона об’єднує всіх в національну спільність, робить нас українців неповторними, несхожими на інших.

Ваша професія - особлива, адже Ви даруєте людям радість та любов до танцю, співу, слова, наповнюєте їхні будні світлими почуттями, навчаєте розуміти прекрасне, любити рідний край, оберігаєте та розвиваєте народні традиції та ремесла.

Ми високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток національної культури

Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість натхнення і життєвих перемог та надихає всіх на добрі й корисні справи.

Нехай щастить вам у творчості і особистому житті.

Зі святом!

Із повагою –

голова райдержадміністрації

2017 рік

Шановні працівники

культури та аматори  народного мистецтва

Прийміть щирі вітання із професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва.

В цей день ми вшановуємо всіх тих, хто творами народного мистецтва прославляє українську землю, збагачує скарбницю нашого краю, хто своєю діяльністю підносить творчість над буднями, надихає на добро, цим самим, допомагає людям збороти всі життєві негаразди.

Щоденно, наповнюючи  чарівними барвами української пісні, запального танцю серця і душі  наших земляків, ви не даєте  втратити  любов до великого  мистецтва.

Ваш повсякденний внесок у справу збереження національної культурної спадщини, розвитку народної творчості,  збагачення мистецьких надбань дарує суспільству радість спілкування.

Прийміть щирі побажання творчої наснаги, успіхів і процвітання, міцного здоров’я і добробуту.  Щира вдячність за вашу благородну, подвижницьку працю.

Нехай  високий професіоналізм,  незгасна енергія  і надалі слугують  розквіту Чорнобаївщини і всієї держави в цілому!

Із повагою -

голова районної