Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

День Національної поліції України

2018 рік

Шановні поліцейські, ветерани органів внутрішніх справ!

    Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони правопорядку.

    Останніми роками завдяки Вашій роботі на Чорнобаївщині знизилася кількість тяжких злочинів. Багато зроблено по викоріненню такого суспільного зла, як наркоманія. Ви підставляли нам плече під час таких злочинних явищ, як рейдерські захоплення агропідприємств. Ставали поруч із нами у подоланні наслідків стихійного лиха та ніколи не лишалися осторонь інших проблем. Поступово і впевнено, не словом, а ділом Ви втілюєте основний принцип діяльності правоохоронного органу – служити та захищати.

    У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Адже честь і гідність, бажання працювати і змінювати країну на краще – це ті основні якості, які повинен мати працівник нової поліції. Ми впевнені, що ваші ряди будуть все більше поповнюватися молодими, досвідченими і самовідданими людьми, які вирішили присвятити своє життя справі справедливості, совісті та честі.

    Особлива вдячність ветеранам органів внутрішніх справ, які сьогодні передають свій безцінний досвід молодим. Низько вклоняюсь матерям, дружинам тих, хто оберігає спокій наших громадян.

    Щиро зичу Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба, благополуччя та злагоди. Хай у Ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок.

 

Довідково:

Згідно з Указом Президента України № 97/2018 від 4 квітня 2018 року "Про внесення зміни до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693", тепер День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня.

 

Із повагою -

голова райдержадміністрації

С.М.Джоболда

 

 

 

 

2017 рік

Шановні працівники Національної поліції!

Від імені районної державної адміністрації щиро вітаємо Вас зі святом - Днем Національної поліції України.


    На Вас покладено виключно відповідальне і благородне завдання — захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорона громадського порядку, забезпечення громадської безпеки.

    Приємно відзначити, що працівники поліції демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров'я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сумлінно виконують свій громадянський обов'язок.        

    Впевнений, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку наших громадян Ви з честю виконаєте поставлені перед Вами завдання із зміцнення законності та правопорядку в Чорнобаївському районі.

    У цей день щиро зичу Вам миру, доброго здоров’я  і натхнення у вашій почесній праці в ім’я процвітання незалежної української держави.

    Нехай  сміливість і відвага будуть вірними супутниками вашої долі.

 

Із повагою -

голова райдержадміністрації

С.М.Джоболда