День місцевого самоврядування

2018 рік

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати районної та місцевих рад!

Щиро вітаю всіх із професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

На  Вас покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан ввірених вам територіальних громад, за благополуччя та створення комфортних умов проживання їх жителів.

Реалії сьогодення ставлять перед органами виконавчої влади та місцевого самоврядування важливі  завдання – спільними зусиллями побудувати європейську державу. І всі  ми об’єднані навколо однієї мети – поліпшити життя людей через виконання програм і проектів соціально-економічного розвитку, як на районному, так і на місцевих рівнях.

Тому від вашої активної громадянської позиції, компетентності  та професіоналізму залежатиме добробут та розвиток громад, якого очікують Ваші виборці та жителі району.

У цей святковий день висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за співпрацю, за розуміння, за відповідальність, за служіння обраній справі.

Бажаю міцного здоров’я, щастя й добробуту, миру і злагоди.

Нехай кожен день додає усім сил і оптимізму, а щоденна праця буде спрямована на подальше зміцнення демократичних засад розвитку нашого Чорнобаївського краю та всієї України.

Із повагою -

голова райдержадміністрації

2017 рік

Шановні працівники органів місцевого самоврядування,

депутати місцевих рад  Чорнобаївського району

7 грудня Ви відзначаєте  своє професійне свято - День місцевого самоврядування. Свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад.

Сьогодні Україна стоїть на порозі нового етапу суспільно-політичного розвитку, який вимагає нової моделі державного управління. Без  добровільного об’єднання територіальних громад, розвитку місцевої ініціативи, зростання ролі громади та залучення громадян до процесу прийняття рішень не можна побудувати успішну, сильну державу

Саме  на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл та селища.

Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашого району.

А розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Із повагою -

голова районної