День Конституції України

Дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання  з визначним державним святом - Днем Конституції України!

28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Основний Закон, яким утвердила один із найважливіших атрибутів правової держави — поділ державної влади на законодавчу, виконавчу та судову.

Конституція України відповідає загальновизнаним європейським нормам і стандартам дотримання прав і свобод людини, закріплює незалежність нашої країни, в якій життя, здоров’я та безпека людини, її честь та гідність є найвищою соціальною цінністю. І обов’язок кожного з нас поважати її та дотримуватись законів.

Зичу усім жителям Чорнобаївського району стабільності, благополуччя та злагоди у родинах!

Хай мир і взаєморозуміння сприяють розбудові нашої державності, подальшому розвитку нашого краю, де ми  з вами живемо і працюємо.

Зі святом вас!

З Днем Конституції України!

Із повагою голова райдержадміністрації С.М.Джоболда

Дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання  з визначним державним святом - Днем Конституції України!

Зі святом вас!

З Днем Конституції України!

Із повагою голова райдержадміністрації С.М.Джоболда