Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

День Гідності та Свободи

2018 рік

 

Щиро вітаю Вас із державним святом – Днем Гідності та Свободи

 

    Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде достойне місце в суспільстві, а народ, який виховує у собі національну гідність, буде знаний і шанований у світі.

   У цей непростий для країни час, як ніколи,  важливими  стають питання про збереження честі і гідності кожного громадянина, про необхідність завжди залишатися Людиною, незважаючи на будь-які обставини.

     В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

     Ми низько вклоняємось героям Небесної сотні, всім захисникам української державності, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, хто продовжує стояти на варті миру, адже від кожного із нас залежить, у якій країні житимемо ми і житимуть наступні покоління.

    Бажаю всім мирного неба, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

   Слава Україні!

 

Із повагою -

голова райдержадміністрації

С.М.Джоболда

 

 

2017 рік

Шановні жителі Чорнобаївщини!

Від щирого серця вітаю всіх зі святом -  Днем Гідності та Свободи!

    Це свято перемоги над диктатурою, деспотизмом і тоталітаризмом, це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави, за яку боролись сотні поколінь.

    У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це гордий, волелюбний народ, з високим почуттям патріотизму, а Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - Майдан 2004 - го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 - го року, Революція Гідності.Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення жити у вільній демократичній державі.

    Нині ми йдемо шляхом до свободи й верховенства права, і повинні гідно відповідати на всі виклики часу. Адже боротьба ще не закінчена, доки не виконані усі вимоги Майдану, не втілені у життя його ідеали!

    Щиро дякую кожному з вас,  дорогі земляки, особливо учасникам АТО, волонтерам - за патріотизм, за те, що робите все можливе, щоб світ побачив нову Україну такою, що формує нове обличчя демократичної Європи. 

    Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

    Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

    Слава Україні!

 

Із повагою -

голова районної                                      

державної адміністрації                         

С.М.Джоболда