День Героїв Небесної Сотні

Шановні земляки!

20 лютого  - День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Цими днями минає п’ять років найдраматичнішої події сучасної історії України – масового розстрілу активістів Майдану в Києві. Криваві події 2014 року сколихнули не тільки Україну, а й увесь світ.

Тоді загинули понад сотня українських патріотів – Героїв Небесної Сотні – сміливих, вольових, мужніх, незалежних, цілеспрямованих, справедливих, чиї серця були переповнені щирою любов’ю до України.

Вони віддали своє життя, відстоюючи ідеали демократії, європейський вибір, гідне майбутнє для наступних поколінь.

Революція Гідності - навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху.        Приклад тому – героїчний захист східних рубежів країни українськими військовими, в тому числі нашими земляками, це  волонтерський рух, дякуючи якому вдалось підняти армію з колін і зупинити наступ ворога, це самопожертва в ім’я незалежності.

Щира вдячність та пошана всім тим, хто без вагань став на захист України та поклав своє щире синівське серце до її ніг, чий героїчний подвиг став прикладом для майбутніх поколінь.

Схиляємо голови перед їх пам’яттю.

Слава Україні!

Слава Героям!

Із повагою – голова Чорнобаївської райдержадміністрації С.М.Джоболда

2018 рік

20  лютого  -  День Героїв Небесної Сотні, який відзначається згідно Указу Президента України Петра Порошенка «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні» на знак поваги до сили духу, стійкості і відваги громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України.

Більшість із них - сильні, свідомі, освічені люди, представники різних професій, справжні патріоти своєї держави. Вийшовши на Майдан, вони прагнули справедливості, чесності та гідного життя.

Всіх їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній, незалежній країні. Вони гинули, та не здавались.

Ця дата назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме сумний 2014 – ий рік.

Сьогодні ми прагнемо й надалі розбудовувати власну країну, яка, пройшовши крізь полум'я воєн та інші лихоліття, вибрала шлях єднання, миру, демократії.

Вшановуючи пам'ять Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих героїв – захисників України, щиро бажаємо всім українцям сили духу, витримки і мужності в боротьбі  за краще майбутнє своєї країни, своїх дітей і онуків.

Це наш обов'язок перед майбутніми поколіннями, перед пам'яттю загиблих співвітчизників.

Герої не вмирають!

Із повагою -