Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

День фізичної культури та спорту

 

    Вітаю всіх, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу, мужність, сприяє утвердженню здорового способу життя, популяризації та розвитку фізкультурно-спортивного руху з Днем фізичної культури і спорту.

    Це свято для кожного мешканця району, кожної родини. Спорт не просто загартовує та дисциплінує людину, але й формує її як особистість, як громадянина. Сьогодні,  як ніколи, патріотизм українських спортсменів і впевнене прагнення до перемоги є взірцем для молодого покоління у підготовці спортивного резерву та вихованні нових талантів.

    Наша Чорнобаївська земля виховала багато прославлених спортсменів, імена яких знає й пам’ятає світ. Золотими літерами в історію українського та світового спорту навіки вписане ім'я Івана Максимовича Піддубного.

    Наші земляки-спортсмени продовжують демонструвати чудові результати на змаганнях різних рівнів, прославляючи своїми досягненнями рідний край.

    Тож особливі слова подяки адресую чемпіонам, призерам та їх тренерам, ветеранам фізичної культури і спорту за досягнення, які об’єднують наше суспільство, приносять радість  шанувальникам спорту.

    З кожним роком фізична культура і спорт дедалі активніше входять  у наше життя, створюються  і покращуються  відповідні інфраструктури для розвитку в районі фізкультурно-спортивного руху та вищих досягнень у спорті.

    Сердечно бажаю всім  міцного здоров’я, добробуту, щастя, злагоди, особистих рекордних звершень та реалізації усіх благородних задумів.

    Нехай ваші серця наповнюються світлом радості і добра!

 

Із повагою –  

голова райдержадміністрації

 С.М.Джоболда