Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

День фізичної культури та спорту

2018 рік

    Вітаю всіх, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу, мужність, сприяє утвердженню здорового способу життя, популяризації та розвитку фізкультурно-спортивного руху з Днем фізичної культури і спорту.

    Це свято для кожного мешканця району, кожної родини. Спорт не просто загартовує та дисциплінує людину, але й формує її як особистість, як громадянина. Сьогодні,  як ніколи, патріотизм українських спортсменів і впевнене прагнення до перемоги є взірцем для молодого покоління у підготовці спортивного резерву та вихованні нових талантів.

    Наша Чорнобаївська земля виховала багато прославлених спортсменів, імена яких знає й пам’ятає світ. Золотими літерами в історію українського та світового спорту навіки вписане ім'я Івана Максимовича Піддубного.

    Наші земляки-спортсмени продовжують демонструвати чудові результати на змаганнях різних рівнів, прославляючи своїми досягненнями рідний край.

    Тож особливі слова подяки адресую чемпіонам, призерам та їх тренерам, ветеранам фізичної культури і спорту за досягнення, які об’єднують наше суспільство, приносять радість  шанувальникам спорту.

    З кожним роком фізична культура і спорт дедалі активніше входять  у наше життя, створюються  і покращуються  відповідні інфраструктури для розвитку в районі фізкультурно-спортивного руху та вищих досягнень у спорті.

    Сердечно бажаю всім  міцного здоров’я, добробуту, щастя, злагоди, особистих рекордних звершень та реалізації усіх благородних задумів.

    Нехай ваші серця наповнюються світлом радості і добра!

 

Із повагою –  

голова райдержадміністрації

 С.М.Джоболда

 

2017 рік

    Щиро вітаю Всіх спортсменів, тренерів, спеціалістів і фахівців, а також всіх прихильників здорового способу життя з Днем фізичної культури і спорту!

    Фізична культура – це не лише професійні заняття спортом, а й активний, здоровий спосіб життя.

    Імена наших  видатних спортсменів  богатиря Івана Максимовича Піддубного та  Олімпійського чемпіона Андрія Івановича Хіміча відомі в усьому світі. Їх спортивні досягнення є прикладом для молоді, які вже сьогодні мають досягнення в змаганнях з різних спортивних дисциплін.

    Це свято символізує велич духу, красу, силу, здоров'я, мужність і не має обмежень ні за віком, ні за статтю.

    Тож бажаю кожному жителю Чорнобаївщини  міцного здоров’я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень.

 

Із повагою -

голова районної

державної адміністрації                                       

С. М.  Джоболда