День фізичної культури та спорту

2018 рік

Вітаю всіх, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу, мужність, сприяє утвердженню здорового способу життя, популяризації та розвитку фізкультурно-спортивного руху з Днем фізичної культури і спорту.

Це свято для кожного мешканця району, кожної родини. Спорт не просто загартовує та дисциплінує людину, але й формує її як особистість, як громадянина. Сьогодні,  як ніколи, патріотизм українських спортсменів і впевнене прагнення до перемоги є взірцем для молодого покоління у підготовці спортивного резерву та вихованні нових талантів.

Наша Чорнобаївська земля виховала багато прославлених спортсменів, імена яких знає й пам’ятає світ. Золотими літерами в історію українського та світового спорту навіки вписане ім'я Івана Максимовича Піддубного.

Наші земляки-спортсмени продовжують демонструвати чудові результати на змаганнях різних рівнів, прославляючи своїми досягненнями рідний край.

Тож особливі слова подяки адресую чемпіонам, призерам та їх тренерам, ветеранам фізичної культури і спорту за досягнення, які об’єднують наше суспільство, приносять радість  шанувальникам спорту.

З кожним роком фізична культура і спорт дедалі активніше входять  у наше життя, створюються  і покращуються  відповідні інфраструктури для розвитку в районі фізкультурно-спортивного руху та вищих досягнень у спорті.

Сердечно бажаю всім  міцного здоров’я, добробуту, щастя, злагоди, особистих рекордних звершень та реалізації усіх благородних задумів.

Нехай ваші серця наповнюються світлом радості і добра!

Із повагою –

голова райдержадміністрації

2017 рік

Щиро вітаю Всіх спортсменів, тренерів, спеціалістів і фахівців, а також всіх прихильників здорового способу життя з Днем фізичної культури і спорту!

Фізична культура – це не лише професійні заняття спортом, а й активний, здоровий спосіб життя.

Імена наших  видатних спортсменів  богатиря Івана Максимовича Піддубного та  Олімпійського чемпіона Андрія Івановича Хіміча відомі в усьому світі. Їх спортивні досягнення є прикладом для молоді, які вже сьогодні мають досягнення в змаганнях з різних спортивних дисциплін.

Це свято символізує велич духу, красу, силу, здоров'я, мужність і не має обмежень ні за віком, ні за статтю.

Тож бажаю кожному жителю Чорнобаївщини  міцного здоров’я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень.

Із повагою -

голова районної