День Європи

2018 рік

Шановні жителі Чорнобаївщини!

Вітаю всіх Вас з Днем Європи!

Для  нас  українців День Європи  – це особливе свято. Ми визначили свій шлях у майбутнє. Ми бачимо Україну у колі країн Об’єднаної Європи. Де високі європейські стандарти дають людям можливість жити гідно, вільно, заможно. Вони надійно захищають свободу та безпеку народів.

Ми на власні очі бачимо успіхи наших сусідів на європейському шляху. І нам під силу досягти не гірших результатів.

Для реалізації цієї мети ми маємо подолати всі виклики сьогодення закінчити війну на Сході країни і впевнено  йти по шляху запровадження  реформ, які змінять нашу країну, зроблять її сильною державою.

І незважаючи на всі перепони і труднощі,  Україна стане повноправним членом  європейських структур і, як наслідок, отримає новий поштовх для культурного та економічного розвитку.

Тож давайте всі разом,  своєю працею, своїми знаннями будемо змінювати країну і нашу рідну Чорнобаївщину на краще.

Бажаю   всім миру, добра, рішучості, щасливої долі у новій європейській країні!

Із повагою -

голова райдержадміністрації

2017рік

Шановні жителі Чорнобаївщини!

Вітаю всіх Вас з Днем Європи!

11 травня Україна зробила ще один крок в Європейську спільноту - Рада Міністрів ЄС ухвалила рішення щодо скасування візових вимог для громадян України.

Для нас  українців День Європи  – це особливе свято. І не тому, що географічно Україна є центром Європи, а тому що стати повноправним членом ЄС це – не лише завдання державної політики, а й свідомий вибір українців.

Для реалізації цієї мети ми маємо подолати всі виклики сьогодення. Ми йдемо по шляху запровадження  реформ, які змінять нашу країну, зроблять її сильною державою.

Давайте всі разом,  своєю працею, своїми знаннями будемо змінювати Україну і нашу Чорнобаївщину на краще.

Вітаю всіх Вас з Днем Європи! Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном – вона починається у серці кожного українця.

Бажаю   всім миру, добра, рішучості, щасливої долі та кращого життя у новій європейській країні!

Із повагою -

голова райдержадміністрації