День державного прапора України

Шановні земляки!

Сьогодні по всій країні відзначають День прапора. В усіх містах і селах українці піднімають свої знамена. Це наш історичний дух, це наша  гордість, слава і велич нації.

З цим символом Український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним  українці йшли на захист своїх прав під час  Революції Гідності, з цим символом сьогодні наші воїни захищають нашу землю  від окупантів на Сході України.

Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн – це момент піднесення, який сповнює наші серця гордістю за рідну країну.

У цей святковий день сердечно вітаю всіх вас з Днем Державного Прапора України.

Бажаю всім щастя, добра і миру! Нехай завжди гордо майорить над Україною жовто-блакитний стяг волі та єдності Українського народу.

Із повагою –

голова районної державної адміністрації