8 березня

Дорогі жінки Чорнобаївщини!

Від щирого серця вітаю вас з прекрасним весняним святом 8 березня – святом краси й любові!

Нехай цей день увійде у Вашу оселю з ніжним і прозорим ароматом перших квітів, з чистим подихом весняного повітря, з першими теплими сонячними променями, які зігрівають серця найчарівнішої половини людства веселковими барвами кохання і щастя.

Немає такої сфери в суспільстві та державі, такої грані людського існування, де б не проявились ваші кращі риси та якості, не поєднувався ваш професіоналізм, досвід, сумлінність з чарівністю, ніжністю, милосердям.

Ви є глибоке і чисте джерело, потужна життєва опора, духовність та сила українського народу, кожного з нас. Зі святом вас, дорогі жінки! З найкращими побажаннями натхнення, щасливої долі, здійснення усіх мрій і сподівань.

Із повагою -

голова районної державної адміністрації