Всесвітній день пошти

Шановні працівники поштового зв'язку!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти!

Завдяки вашій оперативності і відповідальності забезпечується надійний зв’язок між людьми, розділеними тисячами кілометрів.

Щодня послугами поштового зв’язку користуються більшість жителів району, відправляючи листи, отримуючи перекази, передплачуючи й отримуючи улюблені газети і журнали.

Сьогодні для багатьох людей, насамперед похилого віку, працівники пошти є чи не єдиним джерелом інформації, доброї звістки та привітного слова, адже щоденно долаючи по декілька кілометрів листоноші разом із листами та газетами приносять в кожен дім надію на краще.

Маю надію, що ви і надалі працюватимете над зміцненням мережі поштового зв’язку в районі.

Висловлюю щиру вдячність за вашу роботу. Бажаю всім професійних успіхів, реалізації планів, щастя і благополуччя.

Із повагою,

голова районної