Водохреща

19 січня весь православний світ відзначає велике християнське свято — Богоявления Господнє, яке в народі називають Водохреща. Це одне з найрадісніших зимових свят українського народу. З давніх-давен свято Водохреща було для українців джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

Вважається, що саме в цей день, вода має цілющі якості та життєдайну силу — очищає не тільки тіло, а й душу!

Нехай же цілюща свята вода оберігає усіх нас від зла, робить нас ближчими один до одного, об’єднує в одну дружню родину, примножує достаток і щастя у   кожному  домі, у  кожній  сім'ї.

Бажаю всім міцного здоров’я, сильного духу і незламної віри в себе і свої сили.

Із повагою -

голова райдержадміністрації