Новий рік

2018 р.

Шановні жителі Чорнобаївщини!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Для кожного з нас рік, що минає, був дуже складним, сповненим напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та результатів.

У двері нашого спільного дому владно ступає 2018-й рік, і всі ми сподіваємося, що він принесе в кожну домівку і кожну родину мир,  спокій, злагоду, впевненість у майбутньому, достаток  і благополуччя.

В цей передноворічний час висловлюю щиру повагу і подяку хліборобам і тваринникам, працівникам промисловості, вчителям, медичним працівникам, ветеранам і молоді – всім трудівникам Чорнобаївщини, хто своєю чесною і невтомною  працею зробив вагомий вклад в розвиток економіки та соціальної сфери нашого району, хто примножував його матеріальні і духовні здобутки.

Нехай Новий  рік принесе Вам Господнє Благословення, додасть сил і наснаги, наповнить Ваші серця щастям та Різдвяною Святістю. Нехай  доля дарує віру, надію і любов, щедро наділяє теплотою і людською вдячністю, а Ваша праця буде плідною на благо Чорнобаївщини та всієї України.

Міцного здоров’я Вам!

З Новим роком ! З новим щастям !

Із повагою –

голова райдержадміністрації

2017 р.

Дорогі жителі Чорнобаївського району!

Новорічної ночі у кожного з нас буде  мить,  щоб зазирнути у своє серце,  осмислити пройдений шлях.

Минулий рік був непростим для нашої країни. Сповнений напруженої роботи,  важкого пошуку вірних рішень.

З Новим роком завжди пов’язані нові надії та сподівання, тому від щирого серця зичу вам щастя,  міцного здоров’я,  сімейного затишку! Нехай цей рік стане роком злагоди,  єдності українського народу! Будьмо  мудрими,  виваженими,   дружними,  щоб    наступного  року зробити  ще один  крок до піднесення  добробуту кожного жителя Чорнобаївщини!

Хай ці світлі та радісні свята надихають усіх нас на великі й добрі справи,  принесуть  у кожну  оселю Божу благодать, зміцнюють нашу віру у щасливу долю України і впевненість у її краще  майбутнє!

Із повагою -

голова райдержадміністрації