Шановні жителі Чорнобаївщини! Вітаю вас із Новим 2017 роком та яскравими святами Різдва Христового!

Новорічної ночі у кожного з нас буде  мить,  щоб зазирнути у своє серце,  осмислити пройдений шлях.

Минулий рік був непростим для нашої країни. Сповнений напруженої роботи,  важкого пошуку вірних рішень.

З Новим роком завжди пов’язані нові надії та сподівання, тому від щирого серця зичу вам щастя,  міцного здоров’я,  сімейного затишку! Нехай цей рік стане роком злагоди,  єдності українського народу! Будьмо  мудрими,  виваженими,   дружними,  щоб    наступного  року зробити  ще один  крок до піднесення  добробуту кожного жителя Чорнобаївщини!

Хай ці світлі та радісні свята надихають усіх нас на великі й добрі справи,  принесуть  у кожну  оселю Божу благодать, зміцнюють нашу віру у щасливу долю України і впевненість у її краще  майбутнє!

Із повагою -

голова райдержадміністрації