Сторінка на стадії наповнення.

Проведено круглий стіл щодо попередження торгівлі людьми

Дата створення: 15:09 03.05.2018, Переглядів: 76

Віталій Коваль – про старт обласного конкурсу проектів для неурядових організацій

Дата створення: 08:49 02.05.2018, Переглядів: 22

– Відсьогодні розпочинається вже традиційний на Черкащині конкурс соціальних проектів для інститутів громадянського суспільства. Тож, закликаємо громадські організації подавати на розгляд Комісії проекти відповідно до визначених напрямків. Їх спільно з Департаментом культури ОДА, Громадської ради при ОДА та іншими проаналізували на вперше проведеному цьогоріч засіданні. Воно відбулось учора в обласній адміністрації. Під час нього затвердили перелік напрямків, також ухвалили текст інформаційного повідомлення про оголошення конкурсу.

МОН затвердило нові шкільні освітні програми

Дата створення: 08:46 02.05.2018, Переглядів: 42

Відтепер українські прикордонники відзначатимуть професійне свято 30 квітня – Президент

Дата створення: 16:28 30.04.2018, Переглядів: 18

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про відзначення Дня прикордонника України 30-го квітня». Глава держави наголосив, що День прикордонника має бути співзвучним з реальними історичними подіями саме в Україні.