Новини

Встановлення граничної ціни на газ знизить його вартість для населення в середньому на 30%, — Прем’єр-міністр

Рішення Уряду про встановлення граничної ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр знизить його вартість для населення в середньому на 30%. При цьому для частини українців це зменшення становитиме майже 40%. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час позачергового засідання Уряду 18 січня.

15:32 18.01.2021

Проведено засідання комісій з реорганізації структурних підрозділів Чорнобаївської районної державної адміністрації

Перший заступник голови Чорнобаївської районної державної адміністрації Валентина Стилик провела засідання комісій з реорганізації структурних підрозділів із статусом юридичних осіб публічного права Чорнобаївської районної державної адміністрації.

16:19 16.01.2021

Фонд виплатив 4,9 млрд грн декретних у 2020 році

За оперативними підсумками 2020 року Фонд соціального страхування України профінансував 4,9 млрд гривень допомог по вагітності та пологах. Це майже на 0,4 млрд гривень більше, ніж упродовж 2019 року. Фінансування здійснюється Фондом у повному обсязі.

10:47 16.01.2021

Чорнобаївське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області інформує, що до 24.01.2021 року на території України продовжують діяти додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи,

12:34 15.01.2021

Про епідситуацію в Черкаській області 14 січня

307 нових випадків коронавірусної інфекції виявили 14 січня на Черкащині. З початку пандемії усього підтверджених випадків – 42 891. Про це повідомляє заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.

08:54 15.01.2021

З ініціативи Президента України тарифи на газ для населення буде знижено

Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.

08:52 15.01.2021

Черкащина має один із найкращих показників передачі майна із районного рівня в ОТГ (карта)

Органи місцевого самоврядування продовжують повноцінно вступати в силу та налагоджувати ефективну роботу. На Черкащині триває процес передачі майна з районного рівня у комунальну власність територіальних громад. Це школи, дитячі садки, лікарні, бібліотеки. Черкащина має один із найкращих показників передачі майна по Україні –  це 94%.

08:29 13.01.2021

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!! Щодо зміни фіксованих цін на електричну енергію для побутових споживачів

ТОВ «Черкасиенергозбут» інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 № 1325 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 483.

17:36 11.01.2021