В райдержадміністрації проведено семінар-навчання спеціалістів по охороні праці

Дата: 06.02.2018 17:10

6 лютого під головуванням начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Алли Буки відбувся семінар-навчання за участі начальника відділу розвитку виробництва, аграрної інфраструктури, охорони навколишнього середовища управління  агропромислового розвитку райдержадміністрації Олега Ткалича, завідуючого поліклінікою ЦРЛ  Ігора Кривоборода, представника Фонду соціального страхування від нещасних випадків Володимира Богославця, інспектора управління Держпраці Віктора Ткаченка, представника  Держпродспоживслужби у Чорнобаївському районі Ніни Супрун.

Учасниками семінару були розглянуті питання щодо підсумків  роботи  в сфері охорони  праці в 2017 році та напрямки подальшої роботи, проведення медичних профілактичних оглядів,  охорони  праці, основних вимог нормативно-правових актів та  питання роботи з пестицидами.

Виступаючими на нараді спеціалістами зверталась увага на поновлення та своєчасне проведення як повторних так і первинних інструктажів, на місцях, відповідно до сезонів робіт, зокрема по підготовці техніки до весняно-польових робіт та проведення цих робіт (підживлення озимини, багаторічних трав, закриття вологи, внесення міндобрив та сівба ярих зернових та технічних культур) в зв’язку з плинністю кадрів; на правильну класифікацію спеціальностей; на спрощення системи підготовки документів на медогляди,  проходження медоглядів та затвердження списків і актів визначення     категорій працівників, які підлягають проходженню  медоглядів; на необхідності включення до медоглядів сантехніків; на проведення атестації робочих місць; на  ведення документації, журналів інструктажів; на систему управління праці на підприємствах; на положення про службу охорони праці  на підприємстві; на  комплекс заходів по недопущенню нещасних випадків на виробництвах; на безпечну роботу з пестицидами та іншими шкідливими, отруйними речовинами.

Провідний фахівець Чорнобаївського районного сектору УДНС  України в Черкаській області Олена Залізняк та провідний інспектор  Чорнобаївського районного сектору УДНС  України в Черкаській області В. Галушка нагадали присутнім про проведення протягом 2018 року навчань та тренувань з питань цивільного захисту безпосередньо на підприємствах згідно графіку, в тім числі і підприємствах, де розміщено  зерносушарки та інші потенційно небезпечні об’єкти.

За інформацією управління агропромислового

розвитку райдержадміністрації