21 лютого в районній бібліотеці відбувся семінар бібліотечних працівників

Дата: 22.02.2018 17:06

Захід розпочався з години вшанування "Я з Небесної Сотні" за книгою Марка Рудневича, після якого бібліотекарі отримали методичні рекомендації щодо проведення презентації книги для своїх читачів.

Тема семінарського заняття "Трансформація бібліотек в умовах децентралізації», тож методичними працівниками  розглянуто досвід організації діяльності публічних бібліотек  об’єднаних територіальних громад України, ознайомлено з документами, що стосуються  бібліотек у сфері адміністративної реформи.

Перед бібліотекарями виступили начальник відділу культури і туризму Чорнобаївської райдержадміністрації Світлана Шаповал та директор КЗ «Чорнобаївська районна центральна бібліотечна система» Світлана Мосійчук, розглянувши першочергові питання забезпечення діяльності бібліотек та основні напрямки роботи в 2018 році.

Працівникам сільських бібліотек району надано рекомендації щодо впровадження універсальної десяткової класифікації в бібліотечній мережі, ознайомлено з новими методичними матеріалами,  проведено тренінг щодо створення бібліотечної сторінки у соцмережах.