Про рівень оплати праці говорили на засіданні в райдержадміністрації

Дата: 18.05.2017 17:05

Сьогодні в районній державній адміністрації відбулося спільне засідання    міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та міжвідомчої комісії  райдержадміністрації з питань протидії корупції, детинізації виплати заробітної плати в районі.

На засіданні розглянуто питання  про детинізацію виплати заробітної плати  в районі, підвищення  рівня соціальної захищеності найманих працівників та відповідальності роботодавців за використання їх праці та дотримання вимог чинного законодавства  в частині  підвищення рівня оплати праці  та дотримання  норм мінімальної заробітної плати сільськогосподарським  підприємствами.

За результатами засідання прийнято рішення ініціювати проведення Управлінням Держпраці у Черкаській області перевірки підприємств в яких не дотримуються норм законодавства в частині нарахування та  виплати мінімальної заробітної плати.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації