Нарада по підготовці проведення командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту

Дата: 28.03.2017 16:43

28 березня заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик провела  нараду по підготовці проведення командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту  Чорнобаївської ланки Черкаської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

– У зв’язку з тим, що не лише в Чорнобаївському районі, а й в країні все частіше виникають надзвичайні ситуації, підпорядковані органи управлінь та сил цивільного захисту повинні бути готовими до дій за призначенням при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в умовах мирного часу, – зазначила Валентина Стилик.

Проводяться навчання з метою злагодження органів управління, підвищення виучки керівного складу в управлінні підпорядкованими силами і засобами, організації взаємодії та всебічного забезпечення у ході реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру; надання практичних навичок із збору, обробки та аналізу інформації про обстановку, підготовки даних для прийняття рішення начальником цивільного захисту району, планування дій органів управління та сил, своєчасного доведення завдань до підлеглих, безперервного управління ними у ході проведення рятувальних та інших невідкладних робіт; перевірки готовності органів управління та сил цивільного захисту до виконання завдань за призначенням; перевірки стану підготовки (перепідготовки) керівного складу органів управління, служб, невоєнізованих формувань, працюючого і непрацюючого населення до дій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Навчання буде проводитися 2 доби (04-05.04.2017) в пунктах постійного розміщення органів управління та сил у поєднанні заходів цивільного захисту з виробничою діяльністю.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян