Напередодні поминальних днів прибрали в’їзди до Чорнобаївського району

Дата: 12.04.2018 16:34

У четвер, 12 квітня, у Чорнобаївському районі з ініціативи голови райдержадміністрації пройшов день благоустрою.

Аби належно підготуватися до поминальних днів, було здійснено благоустрій в’їздів до Чорнобаївського району з боку Золотоніського та Оржицького районів.

Участь у поліпшенні санітарного та естетичного стану територій після зимового періоду експлуатації взяли працівники структурних підрозділів Чорнобаївської РДА та райради, ЦРЛ, ЦПМСД, відділення ДСНС, Держгеокаастру, казначейства, центру зайнятості, територіального центру, управління Держпродспоживслужби, районної бібліотеки, Будинку культури, Школи мистецтв, Центру соціальних служб, навчальних закладів та інших організацій, а також Хрестителевської сільської ради. Загальна кількість осіб, що взяла участь у суботнику, сягнула кількох сотень осіб.

Зокрема, було облагороджено в’їзди до району, вирубано поросль та знищено суху траву, здійснено роботу по організації розчистки та вирубки придорожніх смуг, прибрано сміття, що назбиралося за зимовий період, побілено дерева тощо.

Чорнобаївська РДА висловлює вдячність усім, хто долучився до прибирання, а також колективу РайСТ за приготований обід.

Завдання кожного з нас – берегти і примножувати красу рідного краю, щоб і нинішнє, і прийдешні покоління  могли  користуватися і насолоджуватися  дарами матінки-природи, жили в екологічно чистому регіоні. І пам’ятайте: чисто не там, де прибирають, а там – де не смітять.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації