На 16 Всеукраїнському юніорському конкурсі вихованці Чорнобаївської школи мистецтв отримали призові місця

Дата: 12.05.2017 16:28

З 4 по 6 травня в місті Ніжин, що на Чернігівщині відбувся 16 Всеукраїнський юніорський конкурс вокальної, диригентської та інструментально-виконавської майстерності, в якому взяли участь вихованці Чорнобаївської школи мистецтв.

Вихованці школи змагались у номінаціях «народна пісня» (Анастасія Дробітько, Даша Яковенко), «естрадна пісня» (Олександр Бондарчук, Олександр Ковба, Яна Науменко, Алла Науменко, Христина Робозьорова (викладач Тетяна Жовтова), Павло Олашин (викладач Л. Головань) та Тарас Кот (центр дитячої та юнацької творчості викладач Тетяна Жовтова).

За результатами конкурсу гран-прі отримав вокальний ансамбль «Країна мрій»; 1 місце - Олександр Бондарчук,  Христина Робозьорова, Алла Науменко,  Олександр Ковба, Вікторія Яременко; 2 місце - Яна Науменко,  Анастасія Дробітько, Дарія Яковенко; 3 місце - Олашин Павло.

Віка Яременко отримала запрошення виступити на Гала концерті. Підготували учасницю викладач Лариса Райман та концертмейстер Людмила Лисенко.

За інформацією відділу культури і туризму