A A A K K K
для людей з вадами зору
Чорнобаївська районна державна адміністрація
Черкаська область, Чорнобаївський район

Чемпіонат області з дзюдо дав можливість відібрати кращих спортсменів та сформувати збірну команду області

Дата: 08.02.2018 16:22
Кількість переглядів: 1180

Фото без опису

27 січня в м.Черкаси проходив чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2001-2003 р.н.

У ваговій категорії +81кг став чемпіоном Женя Слободян з (с.В.Бурімка), Роман Кузьмик ( с.Іркліїв) та Богдан Проценко (с.Іркліїв) у вагових категоріях до 46 кг та до 66 кг стали бронзовими призерами.

Спортсмени, які ввійшли до складу збірної команди області поїдуть захищати її честь на чемпіонат України, який відбудеться 15-17 лютого в м.Луцьк.

28 січня в м.Луцьк проходив відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо "Кубок Континіуму", на який з’їхалися спортсмени з усіх куточків України та навіть з Молдови.

Спортсмени з Чорнобаївщини повернулися з двома нагородами: Аліна Марейчева (с.В.Бурімка) стала чемпіонкою у ваговій категорії до 40 кг, а Владислава Торопцева (смт Чорнобай) посіла третє місце у ваговій категорії  до 70 кг.

З 1 по 3 лютого у м.Харків пройшов молодіжний чемпіонат України зі спортивного та бойового самбо. Владислава Торопцева з смт Чорнобай стала чемпіонкою у ваговій категорії до 70 кг.

До змагань спортсменів підготували Анатолій Снітко, Юрій Рамазанов та Оксана Захарченко.