Чемпіонат району з волейболу 2017 року

Дата: 30.01.2017 16:08

28 січня в районному спорткомплексі відбувся фінал чемпіонату району з волейболу серед чоловічих команд.

У фіналі за перемогу змагались 4 кращі команди, які вибороли це право у попередніх зональних іграх. За результатами запеклих ігор перемогу в чемпіонаті здобув минулорічний чемпіон - команда Старого Ковраю, друге місце в команди с. Крутьки, третє дісталося команді з Великої Бурімки, четверте почесне місце у команди з селища Чорнобай.

Переможець був нагороджений перехідним кубком, диплом І ступеня та медалями, призери нагороджені дипломами і медалями відповідних ступенів.

Не можна залишити осторонь і вболівальників, які в цей морозний, зимовий день масово підтримували свої улюблені команди, надихаючи хлопців до перемог.

Спортивне життя району продовжить командна першість району з настільного тенісу, що відбудеться 4 лютого в Чорнобаївському районному спорткомплексі. Початок змагань о 9-00 годині.

За інформацією сектору у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації