Учні Чорнобаївської дитячої школи мистецтв знову повернулися з перемогою

Дата: 12.05.2017 16:07

5 травня у столиці нашої держави  за сприяння Міністерства культури України та Міжнародної європейської асоціації фольклорних  фестивалів  проходив 14 Міжнародний благодійний фестиваль-конкурс  «Квітуча Україна». Географія конкурсу:  Республіка Білорусь, Луцьк, Миколаїв, Львів, Чернігів, Київ, Гадяч, Бердянськ, Ніжин,  Біла Церква, Жовті Води, Первомайськ, м. Лиман донецької області, Бердичів,  Гельмязів та Чорнобай, а це  137 номерів! Та попри неймовірну  конкуренцію, адже на конкурс приїхали кращі з кращих дітей,  учні вокалісти Чорнобаївської дитячої школи мистецтв повернулися з перемогою, отримавши призові місця у різних вікових категоріях:

1 місця: у  Дениса Чернова  (естрадний вокал – 1 категорія), Руслани Татаровської (народний вокал – 2 категорія), Анжели Очеретньої (народний вокал – 3 категорія);

2 місця:  в Каріни Якубовської (народний вокал – 1 категорія), Аліни Бережної  (естрадний вокал – 3 категорія);

3 місця:  в Каріни П’ятікової (естрадний вокал – 2 категорія) та вокального тріо у складі Руслани Татаровської, Анжели Очеретньої та Каріни П’ятікової.

Голова журі,  заслужена  артистка України Інеса Братущик,  була вражена високим професіоналізмом виконання, самобутністю, творчим потенціалом, сценічною майстерністю та художнім образом учнів з Чорнобаївщини та зазначила: – Чорнобай показав столиці, як потрібно співати та забрав усі нагороди! Це не діти, а самородки, яких вміло плекає керівник.

Дітей підготувала викладач сольного співу Чорнобаївської дитячої школи мистецтв  Валентина П’ятікова.

За інформацією відділу культури і туризму