Дії органів управління та сил цивільного захисту Чорнобаївського району при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в умовах мирного часу

Дата: 04.04.2017 16:03

Відповідно до регіонального плану цивільного захисту на 2017 рік 4 квітня в Чорнобаївському районі розпочались дводенні командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту Чорнобаївської ланки Черкаської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Заплановано відпрацювати дії всіх органів управління  на випадок прогнозованої надзвичайної ситуації природного чи техногенного характеру.

Навчання проходять в пунктах постійного розміщення органів управління та сил у поєднанні заходів цивільного захисту з виробничою діяльністю під керівництвом начальника відділу планування заходів цивільного захисту, зв’язку та оповіщення населення управління цивільного захисту облдержадміністрації Василя Науменка, спеціаліста  управління цивільного захисту облдержадміністрації Катерини Марасанової, провідних фахівців служби цивільного захисту управління ДСНС Сергія Ложкіна та Олексія Зайвого за участі заступника голови райдержадміністрації Валентини Стилик.

В навчаннях беруть участь: керівний склад та спеціалізовані служби цивільного захисту, їх сили і засоби; комісія з питань ТЕБ та НС; протиепізоотична та евакуаційна комісії району; Чорнобаївський районний сектор Управління ДСНС України у області; Чорнобаївське відділення Золотоніського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.

Проведення навчань дозволить виявити проблеми, вирішення яких сприятиме підвищенню стану захисту населення і визначених територій від можливих наслідків надзвичайних ситуацій.

Сьогодні  спеціалізованими службами  району відпрацьовано 3 теоретичних та одне практичне навчальні  завдання по  організації роботи органів управління з планування і проведення заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

При  проведенні практичного заняття по ліквідації умовної надзвичайної ситуації в наслідок  вибуху обладнання високого тиску, з подальшим горінням, в цеху по виробництву згущеного молока молокопереробного підприємства ПП „Імперіал Плюс» були задіяні: служба оповіщення, районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області (ДПРП-6), Чорнобаївська центральна районна лікарня, Лівобережна швидка медична допомога філії КУ «Обласного центру  екстреної швидкої медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради», Чорнобаївський PЕM, Чорнобаївське відділення поліції Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області, УЕГГ.   В процесі виконання завдання  перевірено готовність органів управління та сил цивільного захисту до виконання завдань за призначенням.

За інформацією відділу організаційної роботи,                                                                                                                          інформаційної діяльності та звернень громадян                                                                                                апарату райдержадміністрації