Загальні збори громадян Мохнацької територіальної громади

Дата: 24.03.2017 15:51

24 березня відбулися загальні збори громадян Мохнацької територіальної громади за участі працівників відділу економіки та фінансового управління райдержадміністрації.

Сільський голова  Юрій Плахота прозвітував  про свою роботу та діяльність сільської ради за 2016 рік.

На зборах підіймалися питання автобусного сполучення, пільгового перевезення мешканців територіальної громади та питання об’єднання територіальних громад.

На питання, які піднімалися громадою було надано роз’яснення головним спеціалістом відділу економіки райдержадміністрації Лесею Шепель, яка чітко окреслила переваги добровільного об’єднання громад, а саме забезпечення  спроможності самостійно, за рахунок власних ресурсів, вирішувати питання місцевого значення.

–  Спроможна територіальна громада — це  громада сіл, які в результаті добровільного об’єднання здатні самостійно або через відповідні органи місцевого самоврядування забезпечити належний рівень надання послуг, зокрема у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства, з урахуванням кадрових ресурсів, фінансового забезпечення та розвитку інфраструктури відповідної адміністративно-територіальної одиниці, – зазначила у своєму виступі Леся Шепель.

Пропозиції мешканців громади будуть враховані та вирішені згідно чинного законодавства.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян