Чорнобаївські рятувальники оголосили збір гуманітарної допомоги для жителів Авдіївки та військових

Організатори наголошують, що відправити гуманітарну допомогу треба якомога швидше, оскільки людей готують до евакуації.

Зокрема, наразі необхідні продукти харчування, питна вода, теплі ковдри та теплі речі, в тому числі шкарпетки та рукавиці, засоби гігієни, взуття, медикаментами. Кличемо до нас усіх, у кому б`ється любляче, гаряче серце.

Нагадаємо, вже четверту добу Авдіївка перебуває під масованими обстрілами бойовиків. У місті, де немає світла, води та опалення, оголошено надзвичайний стан.

Не залишайтеся байдужими до чужої біди! Те, що для вас може бути дрібницею, в силах допомогти врятувати чиєсь життя. Тож, долучайтеся до благодійної справи!

Чорнобаївський районний сектор

Управління ДСНС у Черкаській області