Маленьких жителів Чорнобаївщини, які опинились у складних життєвих обставинах, привітали з Днем захисту дітей

Днями, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей Чорнобаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  спільно зі службою у справах дітей райдержадміністрації привітали дітей різних соціальних категорій.

Представники Центру та Служби у справах дітей завітали до сімей, які потребують найбільшої уваги й захисту та поспілкувавшись з ними дізналися про нагальні потреби та проблеми.

Такі зустрічі проводилися у Придніпровському, Першотравневому, Ковраї, Васютинцях, Кліщинцях та Чорнобаї.

В подарунок діти отримали приладдя для образотворчого мистецтва, одяг, взуття та солодощі. А завдяки учням Чорнобаївської гімназії малеча отримала м’які іграшки, книги та розвиваючі ігри.

За інформацією Чорнобаївського районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді