Учні художнього класу Чорнобаївської районної дитячої школи мистецтв взяли участь у Другому Всеукраїнському мистецькому фестивалі «Мистецька палітра Києва»

З 24 по 26  травня учні художнього класу Чорнобаївської районної дитячої школи мистецтв взяли участь у Другому Всеукраїнському мистецькому фестивалі «Мистецька палітра Києва», присвяченому Дню Європи та Міжнародному Дню захисту дітей.

Фестиваль проходив у два тури: заочний, де діти вдома намалювали різні краєвиди природи, і очний - де  діти самостійно працювали на пленері малюючи краєвиди Маріїнського парку в м. Київ.

Чорнобаївську школу мистецтв представляли Алевтина Мироненко з роботою «Сільський краєвид» та Аліна Скиба з роботою «Парк».

По завершенню фестивального дня всіх учасників відзначено дипломами учасника, а номінантів художнього мистецтва було нагороджено подарунками для художньої творчості.

Підготував дітей до участі в фестивалі викладач Сергій Двірний.

За інформацією відділу культури

і туризму райдержадміністрації