Шановні жителі Чорнобаївщини та гості нашого краю!

Дата: 03.08.2018 15:20

Щиро запрошуємо вас на Всеукраїнське свято богатирської сили на призи пам'яті І.М.Піддубного, яке відбудеться 18 серпня 2018 року в с.Красенівка.

У програмі свята:

09.00-14.00    Виставка-продаж виробів  майстрів декоративно-прикладного  мистецтва

Виставка малюнка «І сіють між людьми священну згоду Піддубного нащадки знов і знов. Від Заходу країни і до Сходу ми разом! Це основа всіх основ»

10.00-10.30   Урочисте відкриття Всеукраїнського свята богатирської сили

Флешмоб «Тобі, Україно, вінок із калини, хай слава про тебе по світу полине»

10.30 -17.00  Турнір з греко-римської боротьби

Екскурсійна програма «Він не зрадив селянського роду і   прославив в століттях свій край»

Відвідування садиби,  криниці  І.М. Піддубного, покладання квітів  на могилі брата Митрофана

11.00             Спаський ярмарок  «Заготовив меду про запас? Бо вже завтра яблучний прийде спас»

Куштування традиційних українських страв, дегустація меду, яблук,  сирно-молочної продукції

Пригощання «Красенівська юшка й каша – сила наша!»

11.00-15.00  Святкова лотерея

11.00-14 00   Розважальна програма для дітей «Проростають, мов дубки, молоді «піддубнячки»»

12.00-16.00  Розвага  «Піддубняк»

Показові виступи Європейської федерації Лао-Тайських бойових  мистецтв «Білий лотос»

Показові виступи по пауерліфтингу  «Не переводяться у нас богатирі і множать славу рідної                               землі» спортивного   клубу «Вікінг» смт Чорнобай

Показові виступи з хортингу клубу «Сокіл»

15.00 -16.00  Фотомить свята.

Фотоконкурс  «Одягни святкову вишиванку в найсвятковіший  для України день»

17.30  -19.00  Богатирське шоу «Найсильніша людина свята – 2018»

17.30-19.00   Феєрія  танцю

19.30-20.00  Урочисте закриття Всеукраїнського свята богатирської сили на призи пам’яті І. М. Піддубного