Президент підписав Указ про підготовку та відзначення 100-річчя НАН України у 2018 році

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про відзначення 100-річчя Національної академії наук України».

Документом затверджено низку заходів із підготовки та відзначення у 2018 році на загальнодержавному рівні 100-річчя вищої державної наукової організації країни. Зокрема, Кабінету Міністрів доручено в місячний строк утворити Організаційний комітет із підготовки та відзначення 100-річчя НАН України, співголовами якого стануть Прем’єр-міністр та Глава Адміністрації Президента. Також Уряд у двомісячний строк має затвердити та забезпечити виконання плану заходів щодо відзначення 100-річчя Академії.

Такі заходи покликані підкреслити важливість провадження наукової діяльності для держави і суспільства, подальшого розвитку вітчизняної економіки на інноваційних засадах, а також дозволять засвідчити повагу до самовідданої праці багатьох поколінь українських вчених.