У Чорнобаї відбувся турнір «Футбол скликає друзів»

Дата: 27.02.2017 15:14

25 лютого відбувся  турнір з міні-футболу „Футбол скликає друзів” на Кубок почесного голови асоціації „Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району” Петра Душейка.

На турнір завітали голова райдержадміністрації Сергій Джоболда, селищний голова Алла Мірошніченко, почесний голова асоціації „Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району” Петро Душейко, Олімпійський чемпіон Андрій Хіміч, голова федерації футболу Чонобаївського району Юрій Батурін, благочинний Чорнобаївського району протоієрей отець Іоанн та депутати районної ради.

Під звуки Гімну України капітани команд підняли Державний Прапор.

Традиційно, перед початком гри зробити перший удар по м'ячу було надано право Петру Григоровичу.

За перемогу боролися 7 команд: команда з села Засулля (Лубенського району), команда Рувер (м. Черкаси),  команда «Сладосвіт» (смт Чорнобай), «Профіспорт» (м.Золотоноша), команда з села Білоусівка  (Драбівський район), дві команди з сіл Чорнобаївського району – с. Великі Канівці та с. Лукашівка.

Переможцем стала команда села Великі Канівці,  які перемогли команду «Рувер». Основний час закінчився з рахунком 2:2, а  в пробитті після матчевих пенальті вправнішими були вихідці з Чорнобаївщини - рахунок 4-1. В матчі за третє місце ФК Білоусівка переміг команду "Профіспорт" з рахунком 1-0.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян