Народний аматорський хор ветеранів праці «Житограй» пропагує українську пісню

26 травня Народний аматорський хор ветеранів праці «Житограй» Чорнобаївського селищного Будинку культури здійснив поїздку до міста Ватутіно, що на Черкащині, де взяв участь у обласному «Концерті-зустрічі» хорових колективів ветеранів війни і праці Черкаської області. Ця зустріч уже стала традицією для ветеранських колективів, яка була започаткована з 2012 року.

Слід відмітити, що хор «Житограй» уже п’ять років поспіль, отримавши статус ветеранського в 2013 році, бере постійно активну участь у цьому заході. І хоч на цьому заході переможців ніколи не відзначають слід відмітити вдалий виступ наших аматорів, за що їм щира вдячність, так як вони своїм прагненням і натхненням, незважаючи на їхній поважний вік, подають хороший приклад для підростаючого покоління та пропагують рідну українську пісню, за що і отримали грамоту та подяку.

За інформацією відділу культури

і туризму райдержадміністрації