Народний аматорський хор ветеранів праці «Житограй» пропагує українську пісню

Дата: 01.06.2017 15:11

26 травня Народний аматорський хор ветеранів праці «Житограй» Чорнобаївського селищного Будинку культури здійснив поїздку до міста Ватутіно, що на Черкащині, де взяв участь у обласному «Концерті-зустрічі» хорових колективів ветеранів війни і праці Черкаської області. Ця зустріч уже стала традицією для ветеранських колективів, яка була започаткована з 2012 року.

Слід відмітити, що хор «Житограй» уже п’ять років поспіль, отримавши статус ветеранського в 2013 році, бере постійно активну участь у цьому заході. І хоч на цьому заході переможців ніколи не відзначають слід відмітити вдалий виступ наших аматорів, за що їм щира вдячність, так як вони своїм прагненням і натхненням, незважаючи на їхній поважний вік, подають хороший приклад для підростаючого покоління та пропагують рідну українську пісню, за що і отримали грамоту та подяку.

За інформацією відділу культури

і туризму райдержадміністрації