Проведено ярмарку вакансій для безробітних осіб Чорнобаївського району

З метою інформування безробітних про перспективи працевлаштування на підприємства району, інформування щодо умов праці, вимог до претендентів на вакантні місця, професій, що користуються попитом у роботодавців, ознайомлення щодо можливостей кар’єрного зростання, соціальних гарантій, 11 квітня в приміщенні Чорнобаївського районного центру зайнятості проведено ярмарку вакансій для 18 незайнятих громадян.

Під час заходу безробітні ознайомилися з діяльністю підприємств: ПП «Імперіал плюс», ТОВ «Золотоніський бекон»,  СТОВ «Канівці», СТОВ «ім. Щорса», СТОВ «Лящівка», дізналися про наявні у них вакансії, можливості працевлаштування та стажування. Присутніх  також ознайомили з особливостями, характером та режимом роботи, вимогами до працівників, умовами праці і розміром заробітної плати. Пропонувались вакансії: приймальник молочної продукції, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів, підсобний робітник, вантажник.

Пропозиціями роботодавців учасники ярмарки зацікавилися, 3 особи працевлаштовано, 9 осіб направлені на співбесіду до роботодавців.

За інформацією відділу надання

соціальних послуг Чорнобаївського РЦЗ