Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

На Чорнобаївщині відзначили обдарованих дітей

Переглядів: 326

    На районний захід вшанування обдарованих дітей "Сузір’я майбутнього-2017", яке відбулося 18 травня, прибули ерудовані, обдаровані, талановиті учні Чорнобаївщини, які в майбутньому здатні стати основою успішної держави, змінити світове ставлення до України.

    Нагородження переможців та дипломантів обласних предметних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, мистецьких фестивалів-конкурсів, успішних спортсменів відбулося за участі заступника голови районної державної адміністрації Валентини Стилик, начальника відділу освіти Раїси Піддубної, начальника відділу культури та туризму Світлани Шаповал та завідувача сектору молоді та спорту районної державної адміністрації Володимира Авраменка.


    – Ви – кращі у знаннях, наукових дослідженнях, спорті,  вокалі, музичному, та декоративно-прикладному мистецтві. Ви  по-особливому відчуваєте відповідальність і власну причетність до становлення сильної європейської України. Ви – її майбутнє, - зазначила у своєму виступі Валентина Стилик.

    – Спільними зусиллями ми робитимемо все можливе для розвитку ваших здібностей, надаватимемо  підтримку та стимул до самореалізації.

    Нехай цей рік відкриє перед Вами нові горизонти пізнання,  вчителів - надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Учітеся й надалі, виявляйте наполегливість, адже ви є прикладом для однолітків, друзів та знайомих. 
     Дякую всім за працю, сумління і значні здобутки в творчому марафоні 2017 року!


   

    Нагороди отримали 25 переможців обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, 26 переможців конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт  Малої академії наук, а також 24 переможці Всеукраїнських та Міжнародних мистецьких фестивалів, конкурсів, виставок, чемпіонатів України. Цінні подарунки було придбано Асоціацією сільськогосподарських товаровиробників Чорнобаївського району Черкаської області.

   

    Нагороджені в номінації «Інтелектуальна надія»  за І місця та декілька перемог в обласному етапі Всеукраїнських предметних олімпіад конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт  Малої академії наук дипломом, сертифікатом та цінним подарунком: 
Бабак Ярослава, учениця 10 класу Чорнобаївської гімназії 
Матюша Олександра, учениця 11класу Чорнобаївської гімназії
Польченко Євген Сергійович, учень 8 класу Чорнобаївської гімназії
Рева Наталія, учениця 11 класу Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 1 
Черненко Ірина, учениця 11 класу Чорнобаївської гімназії 

   

    Нагороджені дипломом та сертифікатом в номінації «Інтелектуальна надія»:
Аністратенко Сніжана, учениця 9 класу Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 1 
Бабак Владислава, учениця 10 класу Чорнобаївської гімназії
Баранова Катерина, учениця 10 класу Чорнобаївської гімназії
Батуріна Катерина, учениця 10 класу Чорнобаївської гімназії
Батуріна Олександра, учениця 9 класу Чорнобаївської гімназії 
Безкровна Дарина, учениця 11 класу Чорнобаївської гімназії
Борисенко Вікторія, учениця 4 класу Веселохутірського навчально-виховного комплексу 
Буряк Євгенія, учениця 11 класу Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 1 
Відьменко Тетяна, учениця 10 класу Іркліївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  
Вовк Анна, учениця 10 класу Чорнобаївської гімназії 
Горб Вікторія, учениця 8 класу Великоканівецького навчально-виховного комплексу
Гордієнко Ольга, учениця 9 класу Староковрайської ЗОШ
Гурин Ярослав, учень 9 класу Чорнобаївської гімназії
Давиденко Ігор, учень 11 класу Чорнобаївської гімназії
Дмитренко Надія, учениця 10 класу Чорнобаївської гімназії
Дробітько Катерина, учениця 11 класу Чорнобаївської гімназії
Кирпа Григорій, учень 8 класу Красенівського навчально-виховного комплексу
Конограй Анастасія, учениця 10 класу Чорнобаївської гімназії
Куцак Богдана, учениця 9 класу Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 1 
Лобатенко Владислава,  учениця 9 класу Великоканівецького навчально-виховного комплексу
Мазченко Анатолій, учень 10 класу Лихолітського навчально-виховного комплексу
Молібог Яна, учениця 10 класу Чорнобаївської гімназії 
Мосур Аліна, учениця 10 класу Васютинського навчально-виховного комплексу
Мусійчук Діана, учениця 4 класу Веселохутірського навчально-виховного комплексу
Олексієнко Маргарита, учениця 10 класу Чорнобаївської гімназії
Очеретня Анжела, учениця 10 класу Чорнобаївської гімназії, вихованка школи мистецтв
Панаско Ольга, учениця 10 класу Чорнобаївської гімназії
Палій Оксана,  учениця 9 класу Лихолітського навчально-виховного комплексу
Піддубна Сніжана, учениця 9 класу Чорнобаївської гімназії
Пивоварова Анна,  учениця 9 класу Богодухівського навчально-виховного комплексу
Провозюк Євгеній, учень 9 класу Чорнобаївської гімназії
Провозюк Анна, учениця 10 класу Чорнобаївської гімназії
Прохоренко Інна, учениця 9 класу Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2
Прядка Лілія, учениця 10 класу Чорнобаївської гімназії
Савєнков Максим, учень 8 класу Чорнобаївської гімназії
Хоменко Олег, учень 9 класу Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 1 
Хоменко Дмитро,  учень 11 класу Великоканівецького навчально-виховного комплексу
Цегельник Богдан,  учень 8 класу Чорнобаївської гімназії
Чаун Анна, учениця 10 класу Чорнобаївської гімназії
Шакун Денис,  учень 9 класу Чорнобаївської гімназії
Шитик Тетяна,  учениця 10 класу Іркліївської загальноосвітньої школи
Ющенко Ілона, учениця 10 класу Чорнобаївської гімназії 

    В номінації "Обдарованість і творчість"» сертифікат та цінний подарунок  отримала:
Кириченко Ольга, вихованка районного центру дитячої та юнацької творчості за перемогу у Всеукраїнському етапі виставки- конкурсу «Новорічна композиція»

    Сертифікат на отримання  щомісячної стипендії отримали:
Бережна Аліна, вихованка Школи мистецтв
Кравченко Інна, вихованка районного центру дитячої та юнацької творчості 
Мироненко Алевтина, вихованка Школи мистецтв
Мурав’я Аліна, вихованка Школи мистецтв
Савісько Роман, вихованець Школи мистецтв
Плахотна Елла, вихованка Школи мистецтв
Пятікова Каріна, вихованка Школи мистецтв
Татаровська Руслана, вихованка Школи мистецтв
Удод Іван, учень 9 класу Іркліївської загальноосвітньої школи 
Чернов Денис, вихованець Школи мистецтв
Чічіна Іванна, вихованка районного центру дитячої та юнацької творчості 
Якубовська Каріна, вихованка Школи мистецтв

    За перемоги в різних міжнародних та всеукраїнських конкурсах, фестивалях, турнірах подарунки  отримали:
Антонюк Тарас, вихованець школи мистецтв
Бондарчук Олександр, вихованець школи мистецтв
Вовк Артур, кращий актор районної збірної команди КВК  «Дорослі діти»
Куберська Аліна, вихованка школи мистецтв
вокальний ансамбль сольного співу  «Країна мрій» Чорнобаївської районної школи мистецтв керівник Тетяна Жовтова

    В номінації "Спортивна гордість"  сертифікат та цінний подарунок  від отримують за перемогу в Чемпіонатах України отримали:
Афанасьєв Тимур, учень 5 класу Іркліївської загальноосвітньої школи
Торопцева Владислава, вихованка дитячої юнацької спортивної школи

    В номінації "Спортивна гордість"  сертифікати отримали: 
Бурдейний Олександр, вихованець дитячої юнацької спортивної школи
Гриценко Юрій, вихованець дитячої юнацької спортивної школи
Довженко Мирослава, вихованка дитячої юнацької спортивної школи
Жигало Валерія, учениця 5 класу Іркліївської загальноосвітньої школи
Марейчева Аліна, вихованка дитячої юнацької спортивної школи
Матюша Анна, вихованка дитячої юнацької спортивної школи
Мироненко Вероніка, учениця 5 класу Іркліївської загальноосвітньої школи
Пономаренко Анна, вихованка дитячої юнацької спортивної школи 
Саюн Денис, вихованець дитячої юнацької спортивної школи

   

    Нагороджені в номінації "Гордість освіти Чорнобаївщини" Почесною  Грамотою Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації  вчителі-наставники, за якісну підготовку учнів до обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук: 
Копиця Віра Григорівна, вчитель географії Чорнобаївської гімназії
Следь Ірина Іванівна, вчитель історії Чорнобаївської гімназії
Труш Наталія Борисівна, вчитель української мови і літератури   Чорнобаївської гімназії
Онищенко Надія Степанівна, учитель географії та економіки,  Чорнобаївської гімназії та Чорнобаївської загальноосвітньої школи №2
Становський Валентин Іванович, учитель фізики та астрономії Великоканівецького навчально-виховного комплексу
Кикоть Лариса Григорівна, учитель математики Чорнобаївської гімназії

   

    Нагороджені Почесною Грамотою районної державної адміністрації нагороджуються учителі-наставники, за якісну підготовку учнів до обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук мистецьких фестивалів, конкурсів, виставок, спортивних змагань, чемпіонатів України:
Аністратенко Олена Іванівна, учитель фізики Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1
Бабак Валентина Антонівна, учитель української мови і літератури Малобурімської загальноосвітньої школи 
Войцех Раїса Миколаївна, учитель математики і фізики Чорнобаївської гімназії
Кваша Ніна Петрівна, учитель математики Красенівського навчально-виховного комплексу
Кикоть Вікторія Сергіївна, учитель зарубіжної літератури Чорнобаївської гімназії
Кириченко Світлана Олександрівна, керівник зразкового гуртка «Берегиня»
П’ятікова Валентина Вікторівна, викладачу школи мистецтв
Синьоок Валентина Іванівна, практичному психологу Чорнобаївської ЗОШ № 1
Снітко Анатолій Євгенійович, тренер-викладач дитячої 

    Подяки та сертифікати на одержання грошової винагороди за якісну підготовку учнів до обласних та всеукраїнських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, мистецьких фестивалів, конкурсів, виставок, спортивних змагань, чемпіонатів України отримали:
Гончар Ірина Йосипівна, учитель правознавства Лихолітського навчально-виховного комплексу
Войцях Світлана Анатоліївна, учитель музики Чорнобаївської гімназії
Волох Леся Володимирівна, учитель історії та географії Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1
Ворожко Ніна Адольфівна, учитель англійської мови Чорнобаївської гімназії
Ворчук Лідія Федорівна, учитель математики Чорнобаївської гімназії
Давиденко Іван Миколайович, тренер-викладач дитячої юнацької спортивної школи
Двірний Сергій Григорович, викладач Школи мистецтв
Дернова Тамара Павлівна, учитель української мови і літератури Чорнобаївської гімназії 
Жигало Олександр Борисович, учитель фізичної культури Іркліївської загальноосвітньої школи
Захарченко Оксана Василівна, тренер-викладач  дитячої юнацької спортивної школи
Конак Тетяна Олексіївна, учитель хімії Чорнобаївської гімназії
Коршун Сергій Борисович, учитель інформатики Чорнобаївської гімназії
Лахтіонова Оксана Олександрівна, педагог-організатор Чорнобаївської гімназії
Любива Ніна Григорівна, учитель історії Чорнобаївської гімназії
Моляко Інна Миколаївна, учитель англійської мови Іркліївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Назаренко Юлія Юріївна, учитель української мови і літератури Чорнобаївської гімназії
Передерій Олег Васильович, учитель правознавства Чорнобаївської гімназії
Понежа Світлана Вікторівна, учитель української мови та літератури Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
Райман Леся Миколаївна, учитель історії Чорнобаївської гімназії
Рамазанов Юрій Абдулайович, тренер-викладач дитячої юнацької спортивної школи 
Рубан Павло Анатолійович, учитель інформатики Іркліївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Савчук Тамара Никанорівна, учитель початкових класів Веселохутірського навчально-виховного комплексу
Сидоренко Ніна Миколаївна, учитель біології Чорнобаївської гімназії
Сорокопуд Любов Василівна, учитель англійської мови Чорнобаївської гімназії
Суховій Віра Дмитрівна, учитель географії Васютинського навчально-виховного комплексу
Танцюра Тетяна Григорівна, викладач Школи мистецтв
Тарандушка  Тетяна Іванівні, учитель хімії Чорнобаївської гімназії
Тараненко Ірина Вікторівна, учитель трудового навчання Чорнобаївської гімназії
Точена  Неля Олексіївна, учитель початкових класів Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
Филь Ольга Миколаївна, учитель біології Великоканівецького навчально-виховного комплексу
Хоменко Інна Валентинівна, керівник гуртка «Квіткове аранжування» районного центру дитячої та юнацької творчості
Чернуцька Тетяна Григорівна, учитель української мови і літератури Богодухівського навчально-виховного комплексу
Шостак Любов Григорівна, керівник гуртка «Рукоділля» районного центру дитячої та юнацької творчості
Шевченко Галина Василівна, учитель трудового навчання Веселохурівського навчально-виховного комплексу
Юрковська Валентина Василівна, учитель географії Староковрайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

   

    Подяку відділу освіти Чорнобаївської районної державної адміністрації отримують  вчителі-наставники за якісну підготовку учнів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук отримали:
Волох  Юрій Михайлович, учитель історії Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 
Крамаренко Ольга Олексіївна, учитель біології  Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 
Рева Світлана Миколаївна, методист комунального закладу «Чорнобаївська централізована бібліотечна система»
Цілуйко Лариса Миколаївна, провідний бібліотекар комунального закладу «Чорнобаївська централізована бібліотечна система»

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації

 

 

« повернутися до списку новин